Tunik Nasıl Yapılır

Tunik – kullanışlı ve çok yönlü bir giyim olduğunu. Bu yaz gardırop için ideal çeşitli rakamlar, iyi görünüyor. Orada desen çeşitli vardır, ama biz hızlı bir şekilde tunik dikmek 5öğrenmek için sunuyoruz.

Bu giysi birçok moda kadın uyuyor, ama en iyi o kız görünüyor tam bir rakamdır. Stil giyim küçük kusurları gizlemek yardımcı olur. Büyük boyutta dikmek istiyorsanız, o zaman bak bir model tunik tamamlama için .

İlk kağıt üzerinde işaretleme olmadan, bir desen kullanmak istemiyorsanız bile yeterli değildir. Çok uygun grafik kağıdı. Çekilmiş dikdörtgen. Onun boyu istenilen uzunlukta tunik (dikişleri de kazanç unutmayın) karşılık gelir. Tüm ölçümler ayna kendisi ön sağ sahibi olabilir olun. Bir mezura alın ve omuz yaklaşık değişen uzunluğunu belirler. Biraz “stok” t ekleyin.. Biz, “gözle” ölçüyorsunuz için. Ekstra uzunluk montajından sonra kaldırılabilir. Nedeniyle basit ölçümler gelecek iyi görünüyor, çok serbest stil olacak. Örneğin, stil bakmak plaj tunik .

4Dikdörtgenin sağ üst köşesinde boyun çizilir. Bu, herhangi bir arzu edilen şekle sahip olabilir. Arkasında bu ön daha küçük olmalıdır, ama bu kural her zaman bir araya geldi olamaz. kolay girinti, bir yarım daire veya üçgen vardır. Bazen kesme çok özgün görünüyor, ve hızla moda yenilik terzi başlayanlar yardımcı olacaktır aynı şekil ön ve arka vardır.

Boyun başlangıç ​​noktasına köşesinden dikdörtgenin üst satırı omuz işaretleme olacak. Sol üst köşeden aşağıya kovanın gerekli genişliği ölçülür (yaklaşık 25 cm kadar olabilir.). Burası gerekli uzunluk dikiş aşağı ölçüldüğü noktasıdır (yaklaşık 30 cm kadar olabilir). dikdörtgen uç kesim şeklinde bırakılabilir önce geri kalan kısmı. Kumaş üzerindeki devreyi açın. En kolay hassas örgüler ile çalışmak. Bu kumaş, genel olarak kabul edilir. İşte desen örme tunikler sizin gibi olabilir. Çok geniş görünüyor basit bir model olsun. Durum ya da 3kemer askıları gidermek yardımcı. Güzel iki bağları ön veya arkasında bak. İşte  modeli tunik çok ilginç bir kravat ve özgün tarzı vardır.

Tarzı Sadelik güzel bez telafi etmek zorunda kalacak. Çok seçenekler, renk, baskı çeşitli almak ve olabilir. Yaz için D. hafif ve havadar kumaş seçmek daha iyidir. Biz izlemek öneririz şifon tunik . Moda denim görünüyor. Her zaman güncel. Giyim denim serin yaz akşamları için uygun olabilir. İndir desen kot tunik ve dikiş makinesi de otur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın