Hurda Kumaş Alan

Dokuma kadife . Tekstil pazarının her segmentinde oluşur: giyim, otomotiv sanayi, dekoratif tekstil, ulaşım, ve özel kumaşlar.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Zemin kumaşı kumaşın güç, dayanıklılık ve kaplama sırasında manipülasyon kolaylığı taşımaktadır döşeme için kullanılabilir kadifeler olarak zemin kumaşın mekanik özellikleri, özellikle önemlidir. Yüz yüze dokuma kadifeler toprağa kumaş Bu araştırmada, kumaş mekanik özellikleri üzerinde zemin kumaş tasarım varyasyonları özellikle etkisi de.

Araştırma döşeme için yüz yüze dokuma kadife mukavemet özellikleri zemin kumaş (çözgü ve atkı yoğunluğu) yapısal özelliklerine bağlı olduğunu gösterir. HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz,.Seçilen zemin kumaş düz bir yapı olarak kabul edilir ise, zemin kumaş tasarım etkisi görülemez. Uygun bir zemin kumaş tasarımı seçerek kadife performansını artırmak en önemli etken sıkı çözgü neden atkı konumlandırma incelenmesi bırakır.

Döşemelik kadife kullanmanın çeşitli avantajları ve dezavantajları vardır . Döşemelik kadife iki ana artılarını yumuşak dokusu ve lüks bir görünüm vardır . Bu kumaş ortak eksileri kullanımı ile hızlı bir şekilde giyebilir ve genellikle diğer kumaşlar daha temiz daha zor olmasıdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın