İlkbahar Modası

Mont ve yağmurluklar:

Bahar geldi, bunu hissediyorum? Onlara mükemmel bir fırtına vermek uzun kış sevinç veda ile kendinizi ödüllendirmek için – Bu uyandırma duyguların zamanı. Bu hafif bir 3yağmurluk ya da satın almak için zamanı bahar ceket , bahar yenilenmesi sembolize! Ve başarılı bir seçim için ruhun eğim dinlemek için. Kafa gizem Zaman kollarını çıplak ve henüz gelmek şeyler germek, ama şimdi için için – Kendinizi zarif bir bahar ceket doygun renk kendimi sarın verelim. Bu rakamın mükemmel “ipucu” cazip ve bordo akan kumaş gölge, bu bir kadeh şarap daha iyi başını açmak!

Rahat kolaylığı

Belki kaşmir ve ipek kısa kat daha rahat olacak? Onun yumuşaklığı, dokunmak arzusu kanına konfor hissi uyandırır ve sevimli hafifçe ısınır. Ayrıca yararlı bacaklarınızın güzelliği ve uyumu vurgular! Kiraz çiçekleri hassas tonları, sadece sıradışı yol zarafet ekleyin.

Gökyüzü renkleri Özgürlüğü

2Klasik, ama çok pratik bir kesim, temiz çizgiler, bahar gökyüzünde çarpıcı tonları – hafif ceket-ceket bahar için mükemmel bir arkadaştır. Ancak, çok kolay ve rahat içinde sokaklarında yürüyüş. Bahar havası uçuş hissi ilham. Bu hafif bir pelerin kat elde etmek zamanı ve hareket özgürlüğü eğer son derece kısaltılmış – Bu öncelik!

% 100 kaşmir bir moda kat bahar nefes hissediyorum davet – ama soğuk onun serinliğini hissetmiyorum! Ben bir kucaklama gibi hissediyorum yumuşak kaşmir palto kadın. Ve 1henüz inanılmaz sıcak ve rahat. Kesilmiş kollu neredeyse tazelik ve hafiflik hissi kış döneminde unutulmuş sağlamak, ve bir nötr renk parlak moda aksesuarları çeşitli almak için yardımcı olacaktır. Her zaman sadece katı klasik modeli giydi Eğer – yeni bir şekilde aynaya bakmak, ne bahar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın