Tığ İşi Örgü Modelleri

Çok potansiyele sahip gibi bir kanca ve iplik yığını ile bir sopa görünmese de sen gitmek vermek zaman, olasılıklar aslında sonsuz. Tığ işi ve hiçbir zaman bir profesyonel gibi kazak, 3eşarp ve çay havlu yapacak öğrenmek için bu basit adımları izleyin.

Iplik çeşitleri hakkında bilin. Sizinle tığ edebilirsiniz iplik birçok farklı çeşidi vardır. Eğer almak iplik türü yapıyorsun projenin türüne bağlı olacaktır. Bu tığ işi çalışırken ilk kez, pamuk veya yumuşak akrilik iplik yapılmış basit, sade iplik sopa ile en iyisidir. Eğer öğrenme konum olarak, size dikiş yapılır nasıl görebilirsiniz böylece iplik için bir renk seçin -. Desenli iplik, bu daha zor kılacak.

4Yumuşak akrilik iplik: iplik Bu tür sadece yeni desenler öğrenen başlayanlar için iyi yapar, diğer iplikler, daha az pahalı. Birçok ucuz iplikler cızırtılı olabilir gibi, vermek için projeler yapmaya başlamak ne zaman mutlak ucuz iplik önlemek için deneyin (ve kim bir cızırtılı eşarp istiyor?)

% 100 Pamuk ipliği: (. Böyle çanak havlu gibi) Pamuk ipliği bir çok yıkanıp düşünüyorum şeyler yapmak için iyi bir Pamuk ipliği emici ve yıkama kolaydır.

1Yenilik iplik: Bu iplik, en çeşitli ve genellikle en pahalı. Yenilik iplik lezzetli yumuşak bir kazak ve eşarp sonuçları çok yumuşak, ince yünden yapılmış olabilir. Iplik bu tür pamuk ipliği gibi sık yıkanıp edilemez aklınızda bulundurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın