İnterlok Kumaş Alınır.

İnterlok Kumaş Alınır. Kumaş üzerine ellerini çalıştırın ve kalite ve düzgünlük için kontrol edin. Tırnaklarınızla ile yapar ya gelip, o bir yol ya da diğer taranmış olabilir şekerleme var var? Bir şekerleme neredeyse kendi bitirmek bir hayvanın postu gibi kaliteli kat, iyi bir işaret ve bir kadife üzerine derin kazık, daha pahalı olması gerekir.interlok HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

İnterlok Kumaş Alınır. Şimdi giysinin bir kol ya da bacak almak ve ezmek ve elinde sıkıca büküm ve 20 saniye boyunca, sıcak tutarak, onu tutun. Açıkçası bir satış asistanı izliyor zaman bunu yapmak için iyi bir fikir değil! Şimdi kumaşı serbest ve kırışıklıklar ne kadar iyi bakın. Benim tavsiyem kırışıklıklar hala ciddi iseniz bunu ütü tüm zaman harcamak istemiyorsanız, bir ile dokunmayın, olduğunu. Ancak, şahsen keten gibi bir buruşuk bir görünüm, gibi olabilir.

İnterlok Kumaş Alınır. Kilidi her iki tarafta düz kumaş teknik bir yüzü var ama onun pürüzsüz bir yüzey uzattı edilemez, her tarafta tam tersi birbirlerine olan ve birlikte kilitli çünkü ters döngü wales fileli ortaya koymaktadır için.

(2)    Her bir aralık desen satır ayrı bir alternatif iğneler trikolar ayrı bir iplik iki besleyici ders, her gerektirir. Böylece tek besleyiciler her iki tarafta döngüler alternatif üretecek ve hatta besleyiciler diğer üretecek.

(3)    Bu kıvrılma olmadan düz yatıyor dengeli, pürüzsüz, istikrarlı bir yapıdır.

(4)    Bu, birinci örülmüş ucundan  değil fakat denk aralıklı kaburga, daha kalın ağır ve daha dardır.

(5)    , iki farklı renkli iplikler kullanıldığı zaman, aynı renk iki bitişik besleyiciler örme ise, yatay sonuçlar ortaya çıkar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın