Denim Kumaş Alınır

Denim Kumaş Alınır. Eğer baskı silindirleri ile kumaşın her geçişte için ödeme çünkü baskılı kumaşlarda, bir baskı renk sayısı, fiyatı etkiler. Bu nedenle 10 renkleri ile karmaşık kumaşlar bir servete mal sona erebilir. Ama bile düz renk fiyatını etkileyebilir – centilmenlik av ceketler elle yapılır, bu terzi gözleri çok zor, çünkü kırmızı onları olması için ekstra parça kumaş alınır HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43bir prim var!

Denim Kumaş Alınır. Son olarak, fiyat etkilenen ve bu sürekli değişen bir faktörüdür. hepimiz birkaç yıl önce paşmin ile gördüğümüz gibi, yeni bir kumaş veya elyaf sahnede görünen dakika, o, arzu olur. Daha sonra miktarda üretilebilir Eğer (yine biz bir kez ipek ve kaşmir ucuz karışımları yakın özdeş sonuçlar dokunan paşmin ile gördüğümüz gibi), bunun  düşer.

Denim Kumaş Alınır. Gerçekten bir hile çünkü giysi satın yaparken dikkat etmeniz paketi joker. Ne bir kumaş bakmak gerekir kalite – inç başına ipler, zımba (sen pamuk keten daha için daha fazla ödeme bekleyebilirsiniz neden) lif uzunluğu ve üretimde yer alan el işçiliği miktarı.

Bir giysi kumaş kalitesini nasıl kontrol

Tamam, her şeyden çok teorik, ama aslında giysi satın gelip, nasıl kaliteli bir kumaş anlatır?

Denim Kumaş Alınır. Öncelikle, içine bak. Giysi üreticisinin etiketinde ek bir kumaş üreticisinin etiketi varsa onlar kendi ürün gurur demektir, çünkü bu iyi bir işaret olduğunu – her zaman, örneğin, ondan yapılan herhangi bir giysi tüvit etiketi bulacaksınız. Onlar için daha fazla ödeme bekleniyor çünkü böyle Tana çim, el dokuması İrlandalı keten ve pamuk gibi kumaşlar Mısır her zaman etiket üzerinde ayrı ayrı söz edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın