İnterlok Kumaş Kilo Fiyatları

İnterlok Kumaş Kilo Fiyatları. İnterlok ürün tekstil kumaş çoğunlukla astar olarak kullanılır.kumaş türleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz % 100 polyester interlok katıldı yakından örme tekstil kumaştır. Kilitler farklı denye gelir. denye ağırlık uygunluk ölçüm birimidir. Denye alt kumaş ile hafif veya görmek daha fazla olacaktır. İnterlok kumaş öğelerdir iki yönlü mekanik streç. Tayt tekstil streç ekleyebilirsiniz ama pahalı olacaktır. Fiyat konfeksiyon üreticileri balataları için mekanik kilitleme streç kumaş tekstil seçmek neden faktörlerden biridir.

İnterlok Kumaş Ürünleri Kalite Ve Kullanımı

İnterlok Kumaş Kilo Fiyatları. 100 denye interlok tekstil bu streç kumaş ağır kalitesidir. Çoğunlukla yapmak dışında kullanılan üstleri çocuk veya bayan moda için. Hazır giyim sektöründe astarları için kullanılan en yaygın streç kumaş ürün 70 denye% 100 poly interlok astar, 40 denye% 100 naylon triko astar ve helenca 4 yönlü streç astar öğelerdir.

İnterlok Kumaş Kilo Fiyatları. şardonlu ribana kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTekstil kumaşların alışveriş ürün bazı basit bilgi alarak eğlenceli olacak. vardır büyük kumaş seçimleri seçim ve bilerek temel bilgileri size. daha iyi öğeleri seçmenize yardımcı olacaktır İnterlok 70 denye streç astar ürün çoğunlukla sırf gibi kumaşlar için kullanılan şifon. Gibi ağır kumaş kalemleri ise en tasarımcıları olmayan streç tercih asetat astar iyi bir seçenek olarak. Giyim yumuşak olan tül net veya sabit netleşme nadiren balataları için 70 denye interlok ürün tekstil kumaş kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın