Şifon Kumaş Metre Fiyatları

Şifon Kumaş Metre Fiyatı. Şifon ürün mensucat bir lüks olarak kabul edilir. Şifon kumaş dik görmek-hafif bir malzemedir. şifon kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizŞifon, ipek ürünler genellikle zarif beyaz gelinlik, gelinlik modelleri veya duvak yapmak, gelinlik saten, organze ya da dantel gibi diğer tekstil kumaş ile birleştirilir. Amaçlar, balo, parti elbiseleri ve samimi giysiler de şifon kumaş ile yapılan diğer öğelerdir.

Şifon Georgette Renkler Ve Baskılar    

Şifon Kumaş Metre Fiyatı. Şifon kumaş sonsuz renk seçeneği vardır. Çoğu tekstil kumaşlarından gibi siyah ve beyaz en popüler renkler. Farklı renk seçenekleriyle çeşitli kolay tasarımcıların hedefi moda önlük, etek veya ipek şifon eşarplar oluşturmak elde etmek için yapmak.

Şifon Kumaş Koruma ve Destek

Şifon öğeler normal. Giyim bölgelerinde bir destek çeşit ihtiyaç  asetat astar ,  interlok astar  veya kumaş kaynaştırma şifon öğeleri için iyi bir destek ve koruma vardır.

Şifon Kumaş Metre Fiyatı.  Şifon tekstil kumaşı üretilir farklı doğal veya sentetik liflerden. Bu, sentetik lifler gibi doğal lifler ve polyester veya naylon gibi ipek veya rayon isim olabilir. Polyester şifon dayanıklı kumaş ve bakımı zor değildir. İpek şifon kumaş hassas tekstil ve özel bakıma ihtiyacı vardır. Şifon ipek ancak tüm ipek kumaşlar sadece özel bakım gerekir.kumaş çeşitleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Şifon Ürünler & İpuçları

Şifon Kumaş Metre Fiyatı. Lekeler hatta siyah renge, uzun süre muhafaza edilmemelidir. Bu eski lekeleri çıkarmak zor, artı tekstil kumaş öğeleri zarar riski edilir değil şifon karşı bir bez ve biraz su ovalayarak lekeleri çıkarmak için denemek için tavsiye ipek kumaş. Bu hassas malzeme ıslak olduğunda uzatmak için eğilimindedir. Kuruduktan sonra lekeleri çıkarmak için uygulanan sürtünme eylem, kesinlikle bir streç işareti bırakacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın