İnterlok Kumaş Toptancısı

İnterlok Kumaş Toptancısı

Çok katmanlı açılı interlok kumaş çözgü ve atkı iplikleri arasında iç içe göre, açı interlok kumaş yapımı bir birim hücredeki bir çözgü ipliğinininterlok kumaş ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz dokumak kuralı açıklamak için bir kısmi Formül ile temsil edilir. Ayrıca, bu makalede ayrıca çok katmanlı açı-kilitleme kumaş tasarımı fraksiyonel formülü uygulamak için uzun bir  kumaş alanlar yöntem verir formül açıklama yöntemi tartışmadan bu açıklama yöntemi özellikle çok katmanlı bir bilgisayar destekli tasarım için, açı-kilitleme dokuma kumaş yapımında ve kumaş tasarım temsil ve tasarım için daha verimli ve geçerli olduğu kanıtlanmıştır dokuma kumaş.

Enzim işleme teknolojileri sık pamuk ve pamuk karışık kumaşlar ile ilgili olarak, kumaş görünümü kolu ve diğer yüzey özelliklerinin değiştirilmesi için tekstil işleme uygulanır. Bu yazının amacı, kumaş hazırlama, boyama ve dokuma kumaşların terbiye işlemleri enzim tedavilerin etkisini anlamaktır. Özel olarak, yüzde 100 pamuklu interlok  alanlar ait bazı mekanik ve yüzey özellikleri, bir enzimi ile muamele edildikten sonra kumaş örme.interlok ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İnterlok örme kumaşlar, bu araştırma için kullanılmıştır. Bu deney pamuklu kumaşlar ile muamele edilmiştir laboratuar koşulları altında gerçekleştirilmiştir. Mekanik ve yüzey özellikleri ile ilgili olarak atkı örgülü bir kumaş üzerinde selülaz tedavisinin etkileri değerlendirme sistemine göre değerlendirildi. Enzim tedavisi, sürtünme ve yüz ve kilitleme örme kumaşların ters tarafında geometrik pürüzlülüğünün etkisi işlenmemiş kilit örme kumaş ile kıyaslanarak tartışılmıştır.

Bulgular – enzim muameleleri her sonra, kilit örme kumaş  alanlar bu nedenle, ince oldu, kendi ağırlığı kısmını kaybetti ve. Ayrıca, uzatma özellikleri, kullanılan tüm enzimler için muamele edilmemiş örülmüş kumaş ile ilgili olarak her iki yönde daha fazla olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın