Örme Kumaş Süprem

Örme Kumaş Süprem

Örme kumaş Dikiş sıradan kumaş dikiş biraz daha zordur. Kumaş uzanıyor Örgü, böylece dikiş kumaş ile uzatabilirsiniz böylece biraz gülüm ver gülüm ile dikili olmalıdır.tecidos-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Overlok makinesi dikiş örme kumaş için tercih edilen makine, ama aynı zamanda geleneksel bir dikiş makinesinde örme kumaş dikmek olabilir. Konvansiyonel dikişi makine örme kumaş için geleneksel bir dikiş makinesi kullanmak için, polyester veya naylon iplik değil, pamuk ipliği kullanmalısınız. Polyester ve naylon daha fazla elastikiyet ve kumaş ile biraz uzatabilirsiniz.

Ayrıca küçük zigzag dikiş için düz dikiş gelen dikiş ayarlamak gerekir. Bu, kumaşın esneme karşılamak için dikiş bir streç fazla verecektir. Eğer sürece polyester iplik kullanmak gibi isterseniz de. Düz  dikiş kullanabilirsiniz dikiş, kumaş germek değil ne zaman, ama dikiş gibi gevşek iğnenin altında kumaş beslemek. Sen dikiş giysi dikmeden önce test ederek kumaş ile germek ne kadar iyi test edebilirsiniz. Sadece kumaş dikmek için kullanacağınız dikiş ile kumaşın bir hurda dikmek. Sonra iplik kıracak görmek için kumaşı germek. Iplik sağlam kalırsa, doğru dikmek mümkün olacak.

Diş kırmak yoksa, o zaman zikzak. Biraz daha büyük dikiş veya zigzag dikiş içine düz dikiş değiştirmek yapmak Overlok dikiş makinesi overlok makineleri birçok farklı türleri vardır. unnamedNOverlok makineleri dikmek gibi bir giysi kesilmiş ve trim, dikmek. Onlar örme kumaş üzerine dikmek için en iyi dikiş makinesi bulunmaktadır. Dikiş, bir düz dikiş gibi görünüyor, ama gerçekten bir zikzak dikiş olduğunu. O iğnenin altında üst ve alt kısmında farklı beslenen düz çünkü sanki dikiş görünümlü çıkıyor. Overlok makineleri iki dikiş gelir, üç-dikiş ve dört dikiş makineleri.

Üç-dikiş overlok örme kumaş için en iyisidir. overlok makinesi geleneksel dikiş makinesinin daha hızlı diker, böylece makinenin iyi bir kontrole sahip ve örme kumaş dikiş yaparken germek için değil denemek zorunda olacak. Iğnenin altında beslerken nazikçe tutulmalıdır. overlok makinesi ile, periyodik iğne ve kesme bıçakları değiştirmeniz gerekir. Iğne de. Geleneksel dikiş makinesi iğnesinin daha farklı bir görünüme sahiptir.  Polyester ve naylon iplikler de bir overlok makinesi kullanılabilir. Örme kumaş üzerine dikmek için pamuk ipliği asla kullanmayın. Iplik aynı zamanda, kumaşın esneme ile eşleştirmeye esnekliğe sahip olması gerekir.

örme kumaş imalati,örme kumaş çeşitleri,örme kumaş fiyatları,örme kumaş nedir,örme kumaş iş ilanları,örme kumaş özellikleri,örme kumaş makinaları,örme kumaş firmaları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın