İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

Çağımızın para kazanma yolları arasında hepinizin aklına öncelikli olarak internet geldiğini tahmin ediyorum.İnternet sosyal ağlar hızlı bilgi ulaşım ve paylaşım yapısı sürekli güncellenen dinamik yapısı ile nispeten daha kolay yollarla kendinize daha rahat yer bulabileceğiniz bu dünyada para kazanma yolları ile şaşırtıyor ve durumun ne kadar global bir hal aldığını gözler önüne seriyor. Peki internetten para kazanma yolları nelerdir? Bu yazımızda bunlardan bahsederek hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İlk yollarımızdan birisi bir site kurarak reklamlar ve tıklanma sayısı üzerinden para kazanmaktır. Örneğin toptan kumaş satan bir site kurdunuz.İnternetin en güzel yanlarından birisi burda ortaya çıkıyor. Ne stok sorunu var ne depo ne iş yeri kirası çünkü siz ürünü aldığınız yer ile anlaşma yapıp görselleri siteye yükledikten sonra talep kadar mal alacaksınız yani önceden stok yapmanız iş yerinde müşteriye örnek olarak bir ürün göstermek zorunda kalmayacaksınız.Böylece hiçbir gider kalemi yaratmadan ticaret yapmış olacaksınız.Sadece kargo masrafı olabilir fakat o da tüm bu masrafların yanında neredeyse ihmal edilebilecek kadar küçük bir kalem.E ticaret bu bakımdan çok avantajlı bir durum fakat farklı para kazanma yollarıda mevcut kendi ürünlerinizide internetten rahat bir şekilde pazarlayabilirsiniz örneğin bizzat kumaş firması size ait ise kumaş örneklerini sitenize yükleyerek müşteriye direkt olarak satış yapabilirsiniz.

Bunların yanında anladığınız her hangi bir işi örneğin kurumsal danışmanlık,internet üzerinden hizmet haline getirerek yapabilir ve güzel gelirler elde edebilirsiniz hemde bilgilerinizi paylaşma imkanı bulursunuz.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın