Moda Nedir Ve Moda Tarzları

 

 Günümüzün kıyafetten yeme içmeye tatilden düğüne dairelerden müzik tarzlarına kadar adım attığımız yaşamın ve tüketimin olduğu her yerde karşılaştığımız bir kavram var;Moda! Peki onu bu denli etkili kılan peşinde kitleleri sürükleyen Amerikadaki biriyle Ankaradaki birine aynı kıyafetleri aynı yemek ve tatil biçimlerini aynı düğünleri organize ettiren güç ne? Nasıl bu kadar güçlü ve etkili olabilir? İşte cevabımızMODA TARZLARI  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Sosyal medya internet ve televizyonda gördüğümüz insanlara bir bakın trendleri önce kimler getiriyor ? İlk akımı kim başlatıyor yada uyguluyor? Tabiki ünlü isimler ve modacılar.Kıyafet sektöründe stilist ve tasarımcıların daha kesin bir sözü olsada genel itibariyle modayı yaratan aslında halka öncülük eden isimler .Onların giydikleri moda oluyor onların yaptıkları popüler olup ün kazanıyorlar.Çünkü onun giydiği tshrtü giyen birisi ünlü bir kişi kadar popüler ve önemli oldugunu hissediyor. Bir pantolon alırken kumaş özelliklerine dikkat ediyormusunuz yoksa moda olup olmaması daha mı etkili yada bir elbise alırken bu kumaş beni terletir yada hava almıyor diyormusunuz yoksa yalnızca trend olması sizin için yeterli mi?

Moda kavramı kimi zaman maddenin işe yarar yaramaz tüm özelliklerinin önüne geçebiliyor kumaş yapısını sorgulamaktan önce kıyafetin ne kadar moda olup olmadığını sorguluyoruz buda jargonun ne kadar kuvvetli olduğunu gözler önüne seriyor. Moda ve trendler ne kadar ön planda olursa olsun kendimiz için en iyi olanı seçmek her zaman daha önemlidir.Moda ve sağlıkla kalın seçimleriniz modanız olsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın