İpek Abiye Modelleri

Ama iyi boya yapar, ve takım elbise, ceket, ve ev dekorasyon için iyidir. Böylece bitmiş dikişleri tavsiye edilir, kolaylıkla diker fakat da ortaya çıkarır. İpek üretiminde tırtıl ile 5ilişkilidir. Bu tırtıl, Çin, Kore ve Hindistan ormanlık bölgelerinde yetişen ve onun farklı bir diyet vardır İpek böceği güvenerek ipekböcekçiliği korumalı ve Asya’da yerli halklar tarafından ormanlarda ve orman hasat edilir. Bu ipekböcekçiliği toplam evcilleştirme tüm girişimleri reddetti görünüyor. Türetilen lifler kozalarla güvesi sonra toplanan alanında doğal olarak ortaya çıkan ve ekili biraz daha iri olan olmuştur İpek böceği . Onlar tropik veya ılıman iklimde yetiştirilen olsun, yedikleri Yaprakları tanen, senin fincan bir leke bırakır çay madde içerirler. İpek doğal renk Bu nedenle, sıcak bal bej, olduğunu.

Dimi (İpek)

4Spor için kumaş ideal hale kumaşa yumuşak bir el ve yüksek dayanıklılık sunan bir dimi örgü dokuma ipek iplikten yapılmış. Bluz, etek ve elbiseler kullanılır. Kabartılmış, dolum konuları birinin üzerine ve iki veya daha fazla çözgü iplikleri altında geçecek olan bir tekstil örgü çapraz çizgiler bir görünüm vermek için. Dimi çok güçlü ve ince diyagonal çizgiler bir görünüm ile dirençli toprak olduğunu. Bu üç temel tekstil bir diyagonal nervür, oluk veya ilmek çubuğu ile bir kumaşın üretilmesi, örgüler olduğunu.

Velvet (İpek)

1İpek kadife bakar ve pahalı hissediyor yumuşak, zarif bir kumaştır. Bu vücuda yakın düşen, diğer kadife daha iyi sarar. (Sırasıyla genellikle 80-20 oranında) bir ipek bazında ipek yığını: çoğunlukla mevcut ipek kadife ipek suni ipek kombinasyonudur. 100% ipek kadife nadir ve pahalı.

Ağırlıklı İpek

Uygulama eskiden kaybı telafi etmek için kullanılan serisin ipek işleme sırasında ağırlık. Genellikle kalay tuzları ile yapılır. Bu kumaş kırılgan ve kötü giymek neden olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın