Saten elbiseler seçimi.

Saten elbiseler seçimi.

Bu atlas çok güzel olduğunu, aynı zamanda anlaşılmaktadır, o da çok özeldir ve bu nedenle saten elbise seçimi sorusuna, çok dikkatli ve dikkatle düzgün seçilmiş değil, çünkü kesim 3ürünü olabilir tamamen karmaşa masanızda ele alınmalıdır resim hakkında dikkatlice düşünmek. Atlas mükemmel ışık ışınlarını yansıtır ve görsel daha tüm şişkinliği yapabilirsiniz, gölgelerin oyunu iletimi yapabiliyor. Sadece ince uyum eklemek ise nedenle, biz, o daha iyi yapacak tombul kız anlamak gerekir. Onun üzerine, başkalarının dikkatini saten aksan biraz karın varsa aynı özelliği çok iyi göğüsleri vurgulamak için yardım ise, dikkatli olun.

Böylece, satenden yapılmış düzgün Seçilen model elbiseler. Avantajlı kendi rakamın tüm avantajlarını sunmak ve bazı eksiklikler gizlemek için izin saten elbise Bakım. narin ve güzel saten elbise için mümkün olduğunca uzun size hizmet verebilir, dikkatli bakım tüm gerekliliklerine uymalıdır Bu ürün. elbise yıkama için optimum sıcaklık kendisi yıkama 2ipek silah ve fonların kullanımı ile yapılmalıdır 30 ° C yıkama olarak kabul edilir. Her durumda kirli yer ovmak için değil ve sıkmak veya saten elbise bükmeden, ve yıkamadan sonra, parlak renkler sirke birkaç damla ekleyin kurtarmak için soğuk suyla yıkayın. Saten demir ürünleri kendi yanlış tarafında tavsiye ve taban sıcaklığı çok yüksek olmamalıdır. Ayrıca bilerek değer ve ne ıslak saten kumaş ütü sırasında yasaktır, su lekeleri veya noktalar neden olabilir.

1Saten elbise birleştirmek Ne. bir akşam ya da kokteyl elbisesi için ideal bir tamamlayıcıdır saten dikilir gibi pul, boncuk, boncuk işlemeli olabilir payetler veya küçük ölçekli çanta. Saten elbiseler güzel arka plan altın süs eşyaları gibi görünüyorsun, ve gümüş, inci ve değerli taşlar. Kendilerini böyle süslemeleri, büyük asılı küpe olması düzgün ve kolye ve bilezik broş yapabilirsiniz. Eğer görüntü için eklemek istiyorsanız, bu ince örgü külotlu çorap bir elbise bu başa güzel olurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın