İpek Elbise Nasıl Ütülenir.

Küçük ipek kırışıklıkları iyi çalışır. Sıcak duş alırken başka bir seçenek olarak, bir banyoda ipek takım elbise, kravat, elbise, gömlek, çarşaf, hatta perdeler asabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda kırışıklıkları da yok neden olmalıdır. Bir kişi kaçınmalısınız Bir seçim kuru temizleyici ipek kumaşlar almak dürtü olduğunu. Çözücüler benim en ticari kuru temizleyiciler ipek hassas kompozisyon altüst edecek kullanılır.2

Eğer kesinlikle demir ipek gerekir ki hissederse, bazen işe yöntemleri bir çift vardır. Bu uzak olduklarını Ancak, unutulmamalıdır. giysinin sahibinin başarı olabilir, ama ütü onların sıcaklık ayarları herkesin bildiği kesin vardır. Bu ipek giysi zarar verebilir ki aynı derecede mümkündür.

İpek ütü yaparken, hiçbir su kumaş dokunma gerektiği unutulmamalıdır. Bu halkalar ve lekeler neden olur. Ayrıca, çok fazla ısı kumaş berbat olacak. Demir ipek gereken ilk adım mümkün olan en düşük ısı ayarına demir açmak için. Sonraki, ipek öğenin üzerine bir bez veya havlu ütülenecek yerleştirin.

Demir aşağı basmayın. Bunun yerine, geçmeden önce giysinin küçük bölümler üzerinde yoğunlaşarak, hızlı ve mümkün olduğu kadar az basınçla hareket ettirin. Ütüler genellikle gerçek buhar ile birlikte su damlaları sprey gibi asla, buhar ayarını kullanın. Hatta bir lif ipek kapsayan, su az miktarda işlemeyecek ve kumaş berbat edebilir. Tamamlandığında, direkt güneş ışığından uzak bir alanda ipek öğesini asmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın