Saten Elbise Nasıl Ütülenir.

Saten buruşur pürüzsüz bir yüzey ile parlak bir tekstil olduğunu ama sıradan ütü ve buğulaması iyi çözüm olmayabilir. Bir çok sıcak demir lifleri eritebilir ve buhar yalnız 1ağır yüzlü saten top önlük kırışıklıkları kaldırmak veya buruşuk ve buruşuk gelinlik canlandırmak olmaz. Bunun yerine buharda veya saten giysiler ütü, kalıcı yanık işaretleri onları korumak ve bir karşı-yürütme-kolay ve nazik presleme yöntemi ile parlaklık. Basmak kırışıklıklar kaldırmak için kumaş kaldırırken sonra hızlı bir şekilde aşağı demir tutarak, yerine ileri ve geri giysi üzerinde demir sürgülü içerir


Saten
çok güzel renklerde geliyor polyester yapılmış bir şık kumaş ve zor değil demir büyük görünümlü tutmak için. Polyester kolayca kırışıklıkları bir kumaş değil, ama onlar bir süre giyilen değil, özellikle yumuşak ve basılı görünmesi için ona bir demir uygulayabilirsiniz.

Saten Ütü Ayarları

Eğer saten giysiler ütüleyin zaman kısık ateşte ütüleyin ayarlayın. Uzakta paketlenmiş ve giyen hazır almak istiyorum saten 2giysiler için, demir 4 bir ayar kullanın. Aksi takdirde, onlar saten yapılmış eğer iyi elbiseler zarar vermemek istiyor bu yüzden, saten yakarsınız 1 ve 3. Yüksek sıcaklıklar arasında her yerde demir ayarlayın.

Ütü Saten

Ütü masanızın üzerinde saten giysi yerleştirin. Eğer saten ütüleyin zaman, kumaş üzerinde hızla demir taşıyın. Polyester kumaş bir demir ağır basınç gerekmez. Eğer demir gibi ütü tahtası üzerindeki giysiyi hareketli, saten üzerine demir uzun, düzgün bir vuruş kullanın. İşiniz bittiğinde, sizin demir kapatın ve saten giysi yukarı asmak. Saten giysi seyrek giyilir ise, bunun üzerinde bir plastik giysi kapağı yerleştirin. Bu dolaba tozdan korumak olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın