İpek Nasıl Yıkanır

Profesyoneller periyodik tavsiye kuru temizleme götürün kadar doğal ipek giyimi, çok para değer. Uzmanlar, ipek yıkamak için tüm özelliklerini tutmak için biliyorum. Bu inatçı lekeleri çıkarmak için en iyi yoldur, ama bazı tedbirler evde alabilir. Ayrıca, bakım, günlük ve kapsamlı ipek olması ve uygun depolama içermelidir.ipek kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

İpek lifler yüksek mukavemet ve pürüzsüzlük var. Bunların Kumaş alerjik reaksiyonlar ve mekanik uyarıcılar neden olmaz, nemi emer ve çabuk kurur. Kaygan yüzey malzemesi toz kendisi birikir değildir. Bu nedenle, ipek tozu akarları ve mantar oluşumları içermez. Bu alt ve çarşaf dikmek için ideal bir malzeme yapar.

Yıkama ve ütüleme sırasında suyun sıcaklığına duyarlı Bu ipek, kumaş küçültmek veya çözgü olabilir. Bu nedenle, bu bakımı kolay değildir. İpek şeyler nem ve ortam kokuları çok duyarlıdır.

Giysi ya da kesme boyutu seçilirken aşınma ipek yıkama sırasında ve yaklaşık% 5 arasında bir çekme sonrası bu göz önüne alınması gerekmektedir. Nasıl sentetik analogları ipek ayırt? Doğal lifler statik elektrik birikir yok, yanık veya eritebilir yok.

Bakım ve yıkama

İpek şey küflü ya da emilen kokular olmadığını, kuru havalandırılan bir yerde muhafaza edilmelidir. Bir yığın kıyafet koymak için tavsiye edilmez, bu bir askı asmak için daha iyidir. İpek sentetikler ve polietilen ile mahalle tahammül etmez, bu yüzden kumaş keten veya pamuklu gerekli. Onlar nem ve güneş ışığından öğeleri korumak. Onlar lif yapısına zarar verebilir, güveler gelen kimyasal ipek ürünlerini işleyecek etmeyin aromatik yastıklar, iticiler, ve böylece D:. Güve koruma özen gösterin.3

Nasıl Evde ipek yıkamak? Birçok çamaşır makineleri sevdiğiniz bluz veya elbise fayda vermez bir çamaşır ipek giysiler için özel ancak sık çamaşır makinesi var. Bu özel bir deterjan kullanarak neredeyse soğuk su elinde bir şey yıkamak için tavsiye edilir. Geleneksel sabun tozu ve olumsuz kumaşın parlaklığını ve yumuşaklığını etkiler. İpek kumaş batırılmış ve beyazlatılmış olamaz. Makinede Çamaşırhane, özel bir örgü çanta kullanın. Sıcak suda Kabul Edilemez yıkama ipek.

Giysi batik boyalı unsurları içeriyorsa, bu olamaz evde yıkanır. İpek, krep de belkemiği ipek veya aşırı kuru temizleme olmak üzere renkli doku. Her zamanki demir okşayarak da tavsiye edilmez. Dekorasyon için kullanılan ağır ipek, sadece kuru bir yöntem temizleyebilirsiniz.

Soğuk su şey durulayın, bu sallamak ve düzeltin. İhtiyacı şiddetle torsiyon ve sıkıştırma deforme İpek lifleri, yani giysi sıkılmış değildir. Biraz nemli kadar ipek gerekli. Ütü yaparken sprey kullanmayın. Herhangi bir sıvı ipek kuru noktalar üzerinde bırakır. İpek dokumalar, beyaz pamuklu bir kumaş tabakası içinden gerekir. Minimum sıcaklık ütü ısıtmak için yeterli ipek giysiler, ipek şeyler dışarı etmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın