Parça Şifon Kumaş Alınır

Bu madde en güzel parlaklık ve onun inceliği rağmen, oldukça dayanıklı olduğundan, en değerli ipek şifon kabul edilir. Pamuk şifon daha az esnek ve ipek aksine, mat bir dokuya sahiptir. Suni ipek, naylon veya polyester: Ama bütün çoğunda sentetik liflerin satışı parti kumaş alanlar üzerine bulabilirsiniz. Bazen, bir kumaş fiyatı, liflerin çeşitli türlerinden oluşan bir karışımdan yapılmış.PARÇA ŞİFON ALINIR.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Maddenin genel özellikleri şunlardır: inceliği, şeffaflık, hafiflik, iyi asmak. Vb fırfırlar, volanlı, fırfırlar,: Tüm bu özellikler dekoratif elemanları birçok giyim kompleksi kesme ışık katmanları oluşturmak için izin Ama malzeme yumuşaklığı bile bu basit tarzı sayesinde avantajlı bakacağız.

Kumaş üretiminde kullanılan liflerin her biri özelliklerine ve vasıflarına da ekler.

İpek, viskon ve pamuk nefes iyi, bu yüzden bu liflerden elbise ısıyı taşımak daha kolaydır. Ama bu polyester yeteneği yok, ama herkes onun şeklini, daha az kırışık tutar, ve en dayanıklı daha o daha iyiydi.

Çoğunlukla şifon kumaş alanlar dikiş akşam, şenlikli ya da düğün giysileri. Sonuçta, madde yeterince ince, ve bu nedenle kolayca zarar görebilir. Aynı zamanda böyle bir balo salonu veya oryantal dans gibi dikiş dans kostümleri, iyi bir malzemedir. Olmasına rağmen, artan günlük yaşamda kağıt ürünlerinin tespit edilir. Örneğin, etek, elbise, yaz yensiz veya gecelikler çok katmanlı. Eh, tabii – eşarplar ve şallar, çünkü onlar için, şifon – ideal bir kumaş.

Yarı şeffaf bir maddeden yana, giysi, genellikle birden fazla tabakaya sahiptir, ya da daha yoğun bir web üzerinden, bir üst tabaka olarak kullanılır.

Ondan sadece tamamen giysi dikmek değil, ama dekor öğeleri veya kostüm belli bölümlerinde kullanılır.

İpek şifon bakımı için kuru temizleme ya da el yıkama önerilir. Bu malzeme tanımıyor yok beyazlatıcılar.  Bir kuru şeyler kumaş bu tip dışarı Direkt güneş ışığından uzak gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın