İplik Alanlar

Bugüne kadar, Latin Amerika ve Afrika Hint pamuk ipliği alan  ihracat odaklı pazarlar vardı. Hareket aynı zamanda iplik fabrikaları etkileyecek bu ülkede iplik aşırı kapasite08HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz oluşturmak ve mevcut mali yılın ikinci yarısında ticareti etkileyecek gibi,konuşurken. Biz ayda iplik alan 330 milyon kg üretmek “dedi., Bu 200 milyon kg Of iç piyasada kullanılan ve kalanı ise ihraç edilmektedir. Çin ve Bangladeş için hesapları ülkenin toplam iplik ihracatı. Ama biz pamuk ipliği için gelişmekte olan yeni pazarlara ihracatın% 65 nedeni kaldırılması bir dayak alacaktır. ihraç hacminin yaklaşık % 20’si bu odaklanmış pazarlara gider. ” Ayrıca, Hint ipliklerin rakiplerin mevcut durumdan yararlanmak ve bu gelişmekte olan pazarlarda artıracaktır.

Biz dünya pazarında Endonezya, Tayland Türkiye‘den sert rekabet karşısında olacaktır.” dedi “Geçen yıl, tekstil sektörü için iyi bir gelir elde Çin’den kaba pamuk ipliği iyi bir talep vardı. Bu yıl Çin bu talebi almak için emin değil dedi. O da pamuk ipliği fiyatları pamuk fiyatları ile izleyememektedirler sözlerine ekledi.05HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Hindistan Tekstil Endüstrisi Konfederasyonu pamuk ipliği üretimi arttı, ama iç talep ile artan üretim ayak uydurmuş değil. iç piyasada pamuk ipliği fiyatlarında bir düşüş olmuştur “dedi son haftalarda. ” Hindistan şu anda dünyanın en rekabetçi iplik üreticisi olduğunu ve bu nedenle bizim pamuk ipliği için açılması artan ihracat imkanları var.

Köprü acilen değinen Sermaye İşlemler Açığını pamuk ipliği alanlar içeren tekstil ürünleri, yurtdışı pazarlarda artan talep ve bu bakış açısından pamuk ipliği ihracatı teşvik etmek mantıklı olacağını söyledi ek istihdam yaratılması için ek olarak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın