Bambu Kumaş Tansel Kumaş

Bambu:  Bir arazi ve su-yoğun bir üründür pamuk, aksine, bambu gelişmek az su gerektirir. Bu yoğun kümeler halinde yetişir gibi, aynı zamanda arazi verimlidir.06HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz En önemlisi, bambu yenilenebilir – parke ağaçların aksine, bambu hasat sonrasında. Bir olgun bambu stok üç ayak bir gün içinde büyüyebilir ve bitkinin ömrü boyunca her yıl hasat edilebilir. Bambu yardım gibi yenilenebilir malzemeler Doğu Asya ve Sahra Güneyi Afrika’nın birçok yerinde ormansızlaşma, kritik ekonomik ve çevresel sorunu azaltabilir.

Modal:  Bir adam yapımı ve % 100 doğal bakterilerle ayrışabilen elyaf, modal yenilenebilir bir doğal kaynak yapma, yüksek kaliteli odun hamuru (genellikle kayın ağaçlarından) yapılır. Modal pamuk yine pamuğa benzer kıvamda boyayı tutan birim hacim başına yaklaşık% 50 daha fazla higroskopik (su-emici) ‘dir.

Tencel:  Bir doğal bir atık serbest üretim sürecinde odun hamuru selüloz mühendislik, tensel kumaş özelliklerinin benzersiz bir bileşimini sunuyor ve pamuk gibi emici olduğunu.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.-

Organik malzemelerden yapılmış giysiler satın dramatik zararlı pestisit kullanımını azaltmak ve pamuk işçilerin hayatını korumak, yaban hayatı korumak, ve de kendi sağlığını artırabilir.

Toplu üretilen ticari giyim atıklar çok büyük miktarda enerji ve toksik atık üretir. Buna karşılık, tek tek esnaf veya daha küçük şirketler tarafından hazırlanmış el yapımı giysi, küçük miktarlarda üreterek atık sınırlar. Bu işlem, aynı zamanda aşırı mal miktarını azaltır.

Kapitone Kumaş : Eğer kaliteli kumaş satın bir yorgan mağaza ziyaret için kolay bir yol isterseniz. Bu dükkanlar dikişlerini hitap, ve bunlar yüksek iplik sayıları ile kaliteli kapitone kumaş konusunda uzmanım. Tabii, daha fazla ödeme yaparsınız. Ama en azından bunu top kumaş bileceksiniz. Dahil hiç tahmin var çünkü ben bu şekilde benim kumaşın en çok satın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın