İplik Büküm İplik Üreticileri

İplik Büküm İplik Üreticileri

Öz-büküm iplik eğirme, iki paralel özdeş sol elini veya şeridin uzunluğu aşağı alternatif şeritlerin her sağ katlanmış oluşturan iki pistonlu silindirler arasında beslenir.iplik firmaları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bir şerit sağ büküm parça, diğer şerit sol bükülme fazla bilir böylece elde edilen ters-bükümlü iplikler daha sonra bir araya getirilir. Gevşeme üzerinde kararlı bir iplik oluşturacak şekilde birbiri üzerinde halletmek.

İplik

Bükülme olmadan birleşmiş büküm uzun elyaf şeridi olarak sokulur a I alanı ve böylece şerit için bir fal se büküm kazandırma şerit akışına dik açılarda çalışan bir jeti tabi tutuldu. Şerit çıkan olarak jet hızla ve dış lifleri uzakta şerit kurtulmak ve sıkı bir şekilde dış çevresinde bükülmüş bir elyaf ile daha çok paralel elyaflardan oluşan güçlü bir iplik vermek üzere, iç şeridi sarmak için eğilimindedir.

Sürtünme İplik

Sürtünme iplik temel ilkesi, o open-end eğirme sisteminin bir versiyonu olan ve çoğu zaman elyaflar arasındaki toplama alanı, öne doğru bir hava akımı ile taşınan DREF system.T olarak adlandırılan, bir açma sistemi olmasıdır iki sürtünme yüzeyleri. Air Jet iplik gibi iplik sürtünme iplik kalitesi ile uygulamada sınırlıdır. Finer sayısı iplik halkası ya da Rotor bu sistem level.In karşılaştırmalı olarak üretimi ile iplik daha iplik sürtünme üretilen bir veya daha fazla slivers tek bir lif oluşturmak için, sl Iver açan bir hızla dönen tambur kart üzerine beslenir. iplik büküm fitmaları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAyrılan tek tek elyaflar aynı yönde dönen iki paralel delikli varil birleşme üzerine bir hava akımı ile kart tamburdan üflenmektedirler. Emilerek dönen delikli tamburlar lifler sıkıştırılmasına neden olur ve sürekli olarak bir makara üzerine kaldırılır düzgün bir iplik oluşturmak için yaklaşık bir başka büküm. Elde edilen iplikler hantal ve yün ipliklerine benzer özelliklere sahiptir.

Büküm böylece miller, rotor, silindirler ve yardımıyla üretilir. Iki büküm yönleri, sağ ve sol, her zaman mümkün olduğu, lif sargıları da iki yönde olabilir. Bükülme yönü elyafların enine yönüne bağlı olarak, Z-ya da S-büküm olarak belirtilir, ve Z harfleri S. köşegenlerinin için yönlendirmesinden, yani Z-bükümlü normal olarak kısa elyaf iplik kullanılır, ama değildir S-büküm dışlanma.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın