Vual Kumaş

Vual Kumaş

Vual kumaş görünüm olarak ipeğe benzeme özelliğiyle oldukça tercih edilen bir malzemedir. Hafif parlak olan yumuşak dokusu sayesinde vual kumaş firmaları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizbayan abiyelerde, abiyeye yakın günlük elbiselerde, şallarda, bluzlarda ve bayan iç çamaşırlarında oldukça tercih edilen vual kumaş piyasada da etkin bir biçimde kullanılmaktadır.  İnce dokuması ve ham maddesi sayesinde saten gibi parlak da duran vual, her mevsim yoğun ilgi görmekte olan bir malzemedir. Kullanım alanı çok geniş olan bir çok sektöre yayılan vual, her gün biraz daha çok kullanılıyor. İnce numara olan vual yüksek bükümlü penye iplikten dokunur ve pamukludur. Diğer bütün tekstil ve dokuma malzemelerinde olduğu gibi vual malzemenin de çeşitleri bulunur ve tekstilde kullanılır. Bunlar yollu, figürlü ve baskılı türleridir.

Kış aylarında atkı, şapka, eldiven,  iç çamaşırı gibi ürünlerde ön plandaydı. 2014 yaz modasında ise hemen hemen bütün kıyafetlerde bir nebzede olsa muhakkak kullanılmış durumda. Özellikle satene benzemesi onun kullanımını oldukça arttırmış ve bu yaz iç çamaşırında kullanım oranıyla patlama yapmış. Vual oldukça zengin görüntüsü, ipek gibi yumuşaklığıyla şallarda da yoğun ilgi aldı. Yazın sıcağında sıcaktan koruyup serin tutan, ince dokunmuş olmasından dolayı da uçuş uçuş bir formda olan vual hemen hemen herkesin gardırobuna girmiş durumda.vual kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Üreticilerin de, vual kumaş için aldığı talep nedeniyle daha seri halde piyasaya sürmesi, vual malzemesini kullanan üreticileri oldukça sevindirdi. Maliyetinin düşmesi ve sektörde talep görmesi her gecen gün yüz güldürmeye başladı. Bayanların da vuali ve vualden yapılan bütün ürünleri şık ve zengin duruşu ile met etmesi, modacıların da dikkatini çekmeyi başarmış olacak ki ev tekstilinde bile son derece ağırlıkta kullanılmaya başlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın