İplik Çeşitleri

Akrilik iplik alanlar elyaf doğasında polarite yani, çekmek ve nem iletmek için yeteneği ile karakterizedir. Bu nedenle kaliteli akrilik elyaf ondan yapılan kumaşlara ömür boyu iletim yeteneği verir. Bu gün aktif giyim ve spor giyim.iplik HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Akrilik Şal takan çünkü onlar tarafından yapılan nem yönetimi daha rahat hisseder gibi büyüyerek bu akrilik kumaşlar yapılır. Akrilik Kumaşlar Nem Yönetimi do nasıl? Dip bobin alanlar insan deri ve giyim arasındaki hava alanıdır. Ne olursa olsun, hava sıcaklığı ya da giyen meşgul olabilir ne olursa olsun etkinliği olabilir, liflerin tipi ve kumaşın yapımı tamamen onun parti kumaş alanlar durumunu etkiler. liflerin ve kumaşın yapımında türü doğrudan parti iplik alanlar kişinin iklimi etkileyen ve nasıl rahat belirlemek, ya da rahatsız bir kişi devreye girer hangi hava sıcaklığı veya faaliyet bakılmaksızın olan onun daha esneklik yeteneği nedeniyle, akrilik elyaf almak nem yukarı, öncelikle terleme nedeniyle oluşan ve nem buharlaşır yerden giysinin dış yüzeyine taşıyın. Böylece cildin kuru kalır ve takan rahat hissediyor.

Birisi nem emici etkili olmayan bir kumaştan yapılmış bir giysi giyiyor ise tersine, o kesinlikle çok nemli cilt nedeniyle rahatsız hissedeceksiniz. Böylece akrilik ucuz kumaş iyi nem yönetimi kumaş çeşitleri.  Nem Yayımı Testi nem dağılımı testinde, kumaşlar onların kuruma süresini değerlendirmek için kuru döndürülür. Tüm kumaşlar fiberin nem dayalı nem kendi yüzdesi yeniden başlatılır.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43.

Gibi pamuklu kumaşlar nem büyük miktarda yeniden ve aynı zamanda kuruması için uzun zaman alabilir, bu karşılaştırma için standart olarak kullanılmaktadır. pamuk ile karşılaştırıldığında çeşitli elyafların testinden alınan veri yüzde olarak ifade edilmiştir. Örneğin, naylon kumaşlar pamuk ve akrilik% 60 daha hızlı kuru mikro fiber kumaş fiyatı pamuktan% 75 daha hızlı kuru Akrilik Elyaf Avantajları nedeniyle esneklik kabiliyeti ve diğer özellikleri, tüm dünyada kumaş tasarımcıları için giysiler üretimi için akrilik kumaşlar tercih edilir Tüm mevsim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın