İstanbul Kumaşçılar Çarşısı

İstanbul kumaşçılar çarşısı. Bu çalışmanın büyük bir alan değildir,” yani Açıkçası insanlar gibi sıkıca onlar ve çapraz kontrol olarak orada araştırmak için değil eğilimindedir  ve ondan fazla yayın olmaz. İnsanlar denenmemiş gitti bir varsayım yaptık ve sonra bunu dışarı test. “Ekibi şanzıman onlar bakarak oldum kumaşların bir grup koruyuculuk ile ilişkili değildir nedeni arıyordu. “Biz iletim eşit koruyuculuğu yok değil biliyorum tek grup çünkü olası nedenleri hakkında konuşmak için hazır değil. Bu bilimsel bir dergide yayımlanan onun önce bir sonuç tehlikelidir. Sen tamamen yanlış olabilir, asla bilemezsiniz. SPOT KUMAŞ ALANLAR HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

İstanbul kumaşçılar çarşısı. Muhtemel bir açıklama ekibine göre “çok sıkıcı” olduğunu. Yani kumaş küçük bir alanda test zaman değil, onun örgü tek bir yerde ve başka bir açık çekilir (metal onlar denemişlerdir kafesleri gibi) bir üniforma desen var olmamasıdır. Bu komik sonuçlara yol açacak. Varyasyonlar çünkü o örgüleri ortalama örgünün desen oluşursa kumaşlar cilt üzerinde hareket beri muhtemelen makul. Bu tabii ki, orada ne kadar değişkenlik bağlıdır. Eğer sıkı dokuma tekstil ve diğer alanlarda örgüde büyük büyük delik vardı “Eğer muhtemelen telafi ederim. Muhtemelen birçok iletim alacaktı. Yoksul bir koruyuculuk olarak alınabilir.

İstanbul kumaşçılar çarşısı. Biz bazı yerlerde kompakt olma örgü ile ilgisi olduğunu öğrendim, bu kadar sıkıcı-biz temelde iki yıl diyor. Bu kumaşlar yapılandırılmış şekillerde farklılıklar gibi diğer olasılıklar vardır Ama eğer, o zaman çok daha heyecan verici. Ayrıca bir çok araştırma yapılmasına ihtiyaç olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın