10 Ons Denim Kumaş

10 Ons Denim Kumaş. Hafif, soğuk su ile kirli alanları fırça silin veya fırçalamayın. Giysiler gibi bir sprey mum veya macun balmumu bileşik ile edilebilir. Sabun veya deterjanla veya kuru ile temiz aklamak etmeyin.

10 Ons Denim Kumaş. Ondan yapılmış giysiler gibi su geçirmez ve kalay yapılmış gibi aşınmaya dayanıklı, çünkü sözde Kumaş, uzun koruma için standart belirleme ve aşınma direnci gibi Kuzeybatı kabul edilmiştir. Malzeme,% 100 pamuk geleneksel 12.5 ons ve askeri barınak çadır adını yeni hafif ağırlığı 8,5 ons Kumaş, hem şimdi, iki belirgin farklı yüzeyler bir yağ bitirmek ve kuru bitirmek sunulan ve edilmektedir.  Kumaş, daha yumuşak ve sert Kumaş malzemesi olduğu gibi kırma gerektirmez.v HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

10 Ons Denim Kumaş. Yağ bitirmek en büyük koruma ve aşınma sağlar. Pamuklu bez yüksek su itici ve rüzgar geçirmez bir bitmiş 12.5 gram kumaş oluşturmak üzere, bir parafin-esaslı bir mum ile emprenye edilir. Yağ bitirmek büyük aşınma direnci ipler birbirlerine karşı kayma olarak kumaş, iç aşınmayı azaltarak mum tarafından muhasebeleştirilir. Yağ yüzeyi temizlik Bezi (12.5 ons denim kumaş) ve (8.5 ons denim kumaş) edilmemiş ve yağmur tekrarlanan ıslatma ile olabilir. Eğer yağ bitirmek giysi öncelikle ıslak hava dişli kullanarak düşünüyorsanız, büzülme normal biraz daha büyük sipariş. Eğer onun büyük dayanıklılık için kuru koşullar altında kullanarak düşünüyorsanız, normal boyutu daha iyi olacaktır.

10 Ons Denim Kumaş. Sağlam kabartılmış özel 22 ons% 100 pamuk dimi, efsanevi petrol bitirmek Kalay Bez bir daha ağır ve güçlü bir versiyonu yapılır. Bu su geçirmez hale ve aşınmaya karşı korumak için balmumu emdirilmiş, dayanıklı ve nefes alabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın