İthal Baskılı Jarse Kumaş

İthal Baskılı Jarse Kumaş. Eskiden yalnızca insanların mahrem yerlerini örtmekithal baskılı jarse HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korunmak için kullandığı kıyafet harici barınak ve evlerinde belli başlı bir kaç alanda ihtiyaç duyduğu tekstil günümüzde çok çeşitli alanlara ve dallara ayrılarak farklı alanlara hizmet etmeye başlamıştır.Örneğin gece kıyafeti ayrı günlük kıyafet ayrı yada herhangi bir iş için yapılan kıyafet ayrıdır.Bu sebepten farklı hammaddelere ihtiyaç duyulmaktadır bu hammaddeler gereken alanlarda değerlendilerek istenilen özelliklerde ürünün üretimi sağlanmaktadır.Tek tip kumaş üretiminin yanında farklı üretim tarzlarında üretilerek bir çok çeşit sağlanmaktadır.Üç iplik ise bunlardan birisidir özellikle sağlamlık gerektiren alanlarda kullanılırlar.Elastik özellikleri ise oldukça sınırlıdır.

İthal Baskılı Jarse Kumaş. Üç iplik kumaş üç ipin tek bir iğneden geçirilmesi suretiyle oluşturulur.Bu ipliklerden ikisi aynı numaradadır fakat birisi farklıdır kalın olan bu iplik iki ipliği brbirne birleştirerek dolgu görevi yapar kalın olan buiplik kumaş tersinde görülmektedir. Diğer iki ipliğine göre daha ağır gramajlıdır. Yüzeyde iki iplik desen oluşturarak farklı tarzda modeller yapılmasını sağlamaktadır.Bu kumaş enine çok sağlamdır fakat esnekliği son derece sınırlı bir durumdadır.Genel olarak sağlamlık gerektiren alanlarda kullanılırlar. ithal likralı jarse HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu sağlamlık özellikleri ile kolay yırtılmaz yada bozulmaz uzun süre dayanabilirler. RL prensibine göre üretimleri gerçekleştirilmektedir.

İthal Baskılı Jarse Kumaş. Kumaş kullanım alanlarına göre bir çok farklılık göstermektedir bu bakımdan ürün gamıda oldukça çeşitli bir hal almaktadır. Bunların yanında istenilen özelliklere göre farklı tarz ve biçimlerde üretilen malzemeler kendine daha sağlam bir yer bulmakta kullanıcı isteklerine göre dallandırılarak daha etkili bir kullanım sağlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın