Kumaş Boya Fiyatları

Kumaş Boya Fiyatları. Sentetik boyalarla boyanmış tekstil ultraviyole özellikleri yaygınkumaş boya fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz olarak literatürde bildirilmiştir. Ancak, hiçbir çalışma doğal renklendiriciler ile boyanmış doğal kumaşların ultraviyole özellikleri araştırılmıştır. Bu çalışma, bitki ve böcek kökenli renklendiriciler ile boyanmış pamuklu kumaşların Ultraviyole Koruma Faktörü bildirir.

Kumaş Boya Fiyatları. Üç pamuklu kumaş üç doğal renklendirici ile boyanmıştır. Kumaşlar kumaş yapısı, ağırlığı, kalınlığı ve iplik sayısı açısından karakterize edildi. Ultraviyole Koruma Faktörü kumaşın özelliklerine etkisi incelenmiştir. Ultraviyole koruma faktörü ile ilgili renklendirme konsantrasyon rolü renk gücü analizi ile incelenmiştir.

Kumaş Boya Fiyatları. Belirgin bir korelasyon kumaşın ağırlığına ve UPF değerleri arasında gözlenmiştir. Benzer şekilde, kalın kumaşlar ultraviyole ışınlarına karşı daha fazla koruma sundu. Konu sayısı olumsuz ile ilişkili görünmektedir.kumaş boyası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Doğal renk ile boyama önemli ölçüde üç kumaş yapılarının koruyucu özellikler artmıştır. Ayrıca, aynı kumaş türü içinde UPF değerleri gölge daha fazla derinlikte artmıştır.

Kumaş Boya Fiyatları. Doğal renk pamuk Kumaş boyama kumaşların ultraviyole koruma yeteneklerini arttırır ve ultraviyole ışınlarına karşı etkin bir koruma olarak kabul edilebilir. UPF daha koyu tonlar renklendirici ve kumaşta renk verici yüksek konsantrasyon ile geliştirilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın