İyi Giyinmek

İyi Giyinmek

Giysilerinizi seçerken kişiliğinizi düşünün. Sen değilsin bir şey olmak için kendinizi zorlamak zorunda değilsiniz ve bu elbise gerçekten kim vurgulamak çok önemlidir. Sadece çılgınca uygunsuz ya da size adalet yapmaz bir görüntü yansıtarak değil emin olun.3.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İyi giyinmek isteyen aniden moda dikkat bir sürü ödemek veya tüm eğilimlerin farkında olması anlamına gelmez.

Ayrıca Giyinme “her iyi giyimli bir adam ne olmalıdır” terzilik ve kurallar bir sürü takip etmek zorunda olduğu anlamına gelmez. Eğer dolaba klasik bir düğme aşağı oxford gömlek yok çünkü sadece endişelenmenize gerek olmamalıdır.

Eğer rahat, sakin, hiç akıllıca bir kişilik varsa, sadece birkaç, iyi yapılmış, temel öğeleri ile basit bir gardırop için mükemmel kabul edilebilir.

Eğer bir açıklama yapmak için seviyor dramatik bir kişiliğe sahipseniz, bu giysiler içinde yansıyan olması mantıklı olacaktır. Sadece denize gitmez emin olmak için biraz sükunet.

Dikkatli ifadeleri al. Giyinme iyi sizin giysi söylediklerine arkasına saklanarak değil, kendiniz olmak rahat olduğunu gösteriyor demektir.

Bu sizin çıkarlarını yansıtan giysiler giymek, ama bir marka, bir spor takımı, ya da müzisyenler için bir yürüyüş reklam önlemek için iyi.4.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Saldırgan ya da alaycı ifadeler gösterilecek forma giyen kaçının. Eğer dünya için olumlu bir imaj projesi eğer daha cazip olacaktır.

Bir kostüm veya üniforma giyiyorlar gibi bakmamaya çalışın. Eğer şu anda avcılık veya fiili mücadele ortasında değilseniz camo tüm elbise yok.

Size hayran bir ünlü varsa, o ilham kaynağı olarak kullanmak gayet iyi. Sadece dikkate kendi faaliyetleri ve fiziksel almak emin olun.

İyi uyum iyi kaliteli giysiler bulma

Vücudunuzun uygun ne giysiler bilin. Eğer giyiyorsun ne iyi bakmak için ideal bir vücuda sahip gerekmez. Giyim vücudunuzun nasıl göründüğünü büyük bir fark yaratabilir, ve uzun boylu ya da sizden daha ince olduğu yanılsamasını verebilir.

Bir optik yanılsama yaratma olarak soyunma düşünün. Çizgiler bakmak ve giysi Vücudunuzda yapmak şekiller ve onlar optimum oranlarda nasıl ilişkili düşünün.

İdeal eril oran kalça omuzlar geniş ve dar, uzun boylu. Vücudunuzun bu ideale eşleşen nasıl dürüst bir göz atın ve sağ parçaları gizlemek ve önemle kıyafetler bakmak.

Bu vesileyle ve sosyal grubuna bağlı olarak, bu oranlar ile biraz oynamak için ok. Sadece kıyafetler vücudunuzun görünmesi konusunda bilinçli olmak ve moda tablolar ile iyi bir oranda uzlaşmaya nasıl düşünmek.

Hip hop kıyafetleri, örneğin, bir çok baggier olma eğilimindedir, ve bir adam göz alt-ağır yapabilirsiniz. Hipster elbise sıska görünmesi olabilir. Bu yansıtmak istediğiniz görüntü ve resmi bir olay ya da bir ofis olacak değilseniz, sorun değil.2.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Lütfen formda sadece boyutundan daha fazla olduğunu biliyoruz. Giyim şirketler birçok kişiye hitap etmeye boyutlandırma ve uyum belirlemek için ortalama ölçümler kullanın. Bireysel insan, ancak, genellikle biraz farklı organları var.

Uygun giyim herhangi bir yazının en önemli yönüdür. Size uymuyorsa olursa olsun tarzı ne kadar serin, bunu giymem.

Üzerinde denemek giysiler vücudunuzun görünmesi nasıl bakmak ve boyutu söz konusu olduğunda esnek olmak. Bir mağazada bir ortam olabilir, ama başka bir büyük olabilir.

Pamuklu giysiler, küçük bir miktar kumaş yıkayın ve kuruması ilk defa küçüleceğini unutmayın. Eğer pamuklu giysiler kurutma planlıyorsanız, büzülme karşılamak için biraz çok büyük boyutlarda arayın. Eğer temiz belirli öğeleri kuru ise, bu konuda endişelenmenize gerek olmayacaktır.

Vücut tipine hitap markaları bulabilirsiniz. Muhtemelen bazı markalar ve mağazalar diğerlerinden daha iyi uyacak eğiliminde olduğunu göreceksiniz, ve bu mağazalarında ağırlıklı olarak alışveriş yapmak için iyi bir fikirdir.

İyi bir terzi bulun. Genellikle sadece uymaz raf kapalı giysi, ama basit ayarlamalar ile uyacak şekilde yapılabilir. Eğer onlardan satın alırsanız çok iyi mağazalar indirimli fiyatla terzilik hizmetleri sağlamaktadır.

Omuz bittiği yerde gömlek için, kovanın başında dikiş doğru başlamalıdır. Gömlek uzunluğu değil, kalça ötesinde kemer ötesine gerekir.

İyi bir gömlek sadece (el bilek karşılayan) el eğri önce omuz eğri üzerinde omuz dikiş ve manşet durdurma ile uyacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın