İzmir Toptan Kumaş Alanlar

İzmir Toptan Kumaş Alanlar. Geri dönüşümlü giysileri yeni giysilerin üretimi için gerekli kaynak tasarrufu yardımcı olur. Sentetik lifler lifler için toplam dünya üretiminin yaklaşık yüzde 65 oluşmaktadır. Ankara Toptan Kumaş Alanlar. Onlar olmayan bir yenilenebilir kaynak olan petrolden çok tüketiyor. Vb pamuk, ipek, yün gibi doğal elyaf de korunması gereken kaynaklarının kullanımı yapmak. Geri dönüşümlü kumaşlar yararlanarak bunların tükenmesi hızını azaltmada yardımcı olacaktır.

                                                  İzmir Toptan Kumaş Alanlar. Çalışmalar kullanılan giysiler ve diğer eşyalar ton tekstil atık olarak tüketiciler tarafından atılan olduğunu göstermektedir. Bu toplam atığın yaklaşık yüzde 48 geri dönüşümlü ve sarf dönüştürülür. Ankara Toptan Kumaş Alanlar. Çoğunlukla üçüncü dünya ülkelerine ihraç edilmektedir. Üzücü bir gerçektir, bu tür tüm tekstil atık kurtarıldı değil olmasıdır. Çabaları tür atık kurtarmak ve kullanılabilir ve hurda haline dönüştürmek için yapılıyor.

          İzmir Toptan Kumaş Alanlar. Atık geri dönüştürülmüş kumaşlar dönüştürülmüş olur gibi, genel atılması gereken az atıklar vardır. Tekstil atıkları aksi karada düşmüş olurdu. Ankara Toptan Kumaş Alanlar. Geri Dönüşüm arazi üzerine yerleştirilmiş israfını azaltır. Birçok kez, bazı kumaşlar çürümüş almaz hazırlanması sırasında kimyasalların faydalanmak. Bu tür kumaşlar özellikle geri dönüşümlü olmalıdır. Bu tür Sürdürülebilir uygulamalar çevre dostudur.

İzmir Toptan Kumaş Alanlar. Bu sürdürülebilirlik düşkünlük ise kontrol altında maliyeti tutmak zorunludur. Kumaşın maliyeti çok yüksek alırsa, oldukça sürdürülebilir kumaş kategorisi altında uymuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın