Toptan Kot Kumaş Fiyatı

Toptan Kot Kumaş Fiyatı. Hepimiz kot satın alma ve bir kaç onlar beli sarkık olması uzattığınız giyer sonra bulmakta sorun var. Bazen onları sıkı süper satın almak ve mükemmel uyum için onları germek için bir süre evin etrafında onları giymek zorunda . Ucuz kot kumaşı. Tüm bu süper sinir bozucu ve biz denim ile geçmesi gereken bir sorun olabilir. Eğer sonra kot sadece ben gibi nasıl mükemmel uyum ve bilinçli sahip saplantı varsa ben bu bir şekilde size yardımcı olabilir umuyoruz. Ucuz kot kumaşı. Ben birlikte farklı kumaş karışımları yıl boyunca uygun bulduk nasıl hakkında bazı bilgiler koydum.

Toptan Kot Kumaş Fiyatı. Ne yazık denim ile olursa olsun ne yayılacak bir kumaş var, çünkü nasıl yapılır gerilmesi için sadece ünlü olduğunu malzemesidir. % 100 pamuk kot dışarı uzanan ve streç kez onlar geri şeklinde gitmez çünkü onların şeklini kaybetme için kötü, onlar nedeniyle elastisite eksikliği uzattı kalır. Elastan / likralı kot biraz uzatmak ancak sert denim gibi kötü değil.kot kumaş alınır. 0536 336 43 43

Toptan  Kot Kumaş Fiyatı. Onlar bunları giymek ve şekline geri gitmez zaman biraz küçültmek eğilimindedir. Geri orijinal boyutuna küçültmek için yüksek ısı üzerinde kot yıkama veya kuru olduğunda esnekliği o kadar iyi değil gibi aslında o şekle geri düzgün gitmeyecek uzanıyor bu nedenle zaman jeans elastikiyetini zarar verebilir.  Ucuz kot kumaşı. Onlar soğuk yıkama koyarak ve en iyi durumda tutmak için düşük üzerinde kurutmadan öneririz  bu yüzden önceydi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın