Jakarlı Kumaş Armürlü Kumaş

Jakarlı Kumaş Armürlü Kumaş

Tekstil seti pamuk sanayi, pamuk iplik, dokuma, boyama ve terbiye, ev tekstili, dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler sunan örme mallar , termal kumaşlar ve giysiler.02HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Üretilen tüm pamuk iplikler pamuk, kimyasal lifler, pamuk ve bambu elyaf karışımı, ve diğerleri her türlü üretimi için kullanılabilir budaksız iplik, imal edilmiştir. Kompakt iplik ring iplikler tekstil ince dokular ile şık giysi kumaş her türlü üretiminde kullanılabilmektedir.

Gri kumaş için, grup üst ithal dokuma ekipman birkaç çeşit vardır üreticilerin ülkeden ve dünyadan. Bu jakarlı, armürlü serisi, yüksek-yoğunluklu pamuk, polyester, pamuk ve kenevir Tencel, modal, ipek pamuk karışımı, ve her türlü kumaş yapmak için kullanılır.

Tekstil üretir ve istikrarlı ve birinci sınıf kalite ile denim kumaşların çeşitli ihraç etmektedir. Üretilen denim elyaf tipleri pamuk denim, pamuk spandex elastikiyet denim, pamuklu Dacron elastikiyet denim, pamuk ve bambu karışımı denim, bambu ortak denim n çözgü ve rahme ve daha fazlasını içerir büyük perakende, denim kumaş malzemeleri toptan....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Levi dahil olmak üzere, ve tasarımcı markalar.

Kumaş güçlü bir koku var mı?

Hiç kapitone kumaş bir satır tarafından yürüdü ve güçlü bir koku fark ettiniz mi? Dikkat. Sen kimyasallar kokluyorlar. Bazı üreticiler nişasta veya boyutlandırma ağır katmanları ile aşağı kumaş gizlemeye çalışın. Bu kumaş kalın ve istikrarlı bir görünüm kazandırır. Ama bu sadece geçici. Eğer kimyasal yıkayın sonra, ince, gevşek kumaş ile kalacaksın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın