Jakarlı Kumaş Jakarlı Elbise Modelleri

Jakarlı Kumaş Jakarlı Elbise Modelleri. Jakarlı kumaş dan elbise şüphesiz vurgulamak orijinal dart ile kollu ve yaka vardır. Bel çizgisi şeklinde kemer, elbise kesme 02eklenir On LT (bel). elbise üzerinde 2.00 m 1.20 jakarlı astar, işlem bölümleri için fermuar ve ipek kumaşlar gerekir. Desen ihtiyacın zaten dikilir ve sonuç düzenlenmiş olduğu temel simüle etmek.

Elbise Modelleme korse desen kesme ve varil kesme çizgisini özetlemektedir. Tarafından LH (göğüs) yatay taşıma, desen kesme ve kapatın.

Merkezde  detayları büyük bir çözelti ile aldıysanız, bunun bir parçası kabartma transfer edilebilir. Dikiş sürecinde yıldız arasındaki korse üzerinde küçük bir alan. Elbise bu dekoratif kemer dikmek için değil karar verilmiştir, bu model için dikilmiş oldu. Bunu yapmak için, korse desen kemerini kesilmiş ve ayrı bir desen kıvrımlarına taşımak ve ayrı yok.

Jakarlı Kumaş Jakarlı Elbise Modelleri. Etek  tarafından toplanan bir dikdörtgen LT montajı. Nasıl hesaplamak ve makalede açıklanan bir etek dikmek için etek dikdörtgen temelinde. Sen bazda etek modeli böyle tam bir etek yapamaz. Bu bir yuvaya ya da etek arka dikiş bir yarık gerektirir. Çizgi etek inşaatı makalesinde bulunabilir mükemmel etek .

01Modelleme kollu klasik kol desen modelleme için uygun kollu. Merkezde kovan başı sığacak şekilde 2-3 cm bırakarak, küçük bir  kollu çizin. Taraflar mutlaka eşit  kollu alt değil düz ama içbükey çizgi kesti.

Jakarlı Kumaş Jakarlı Elbise Modelleri. Elbise kumaşı satın ve sadece bunu yapabilirsiniz. Online Kumaş Satışı Sezon büyük bir seçim. Fiyatlar hoş bir sürpriz olacaktır – gerçek deposunda iki kat daha düşüktür. Numune ile önizleme tıklayarak, mağazanın sağ bölüme olsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın