Şort Nasıl Dikilir Şort Modelleri

Sabır ve hayal hala dize kadar zorunda olmasına rağmen elleriyle kadın şort oluşturun, oldukça basit. “kot şort yapmak nasıl” arayışı içinde ilk deneyim genellikle çok başarılı 01değil – türevi ürünler genellikle ya çok kısa ya da eğrileri elde edilir. Bunu önlemek için, tavsiye aşağıda belirtilen ve başarılı izleyin.

Şort kot elleriyle nasıl yapılır

Bu unsurlar, yaz gardırop oluşturmak için, aslında, kendi kot, bir makas gerekir ve olacak. Metal parçaları ve tutkal saklıdır potansiyel bir başyapıt süslemek için.

Böylece, malzemeler hazır, ve şimdi şort kot yapmak. Giyim geleceği istenen uzunlukta tebeşir ile streç kot ve işareti başlamak için. Eğer kelepçelerle denim şort yapmak planlıyorsanız, birkaç santimetre uzunluğunda ekleyin

Işareti hemen önce kumaşı kesmeyin – dizlerinin ölçün ve sonra yavaş yavaş birkaç santimetre ve kesme gibi pantolon ortaya çıkan denemede tarafından kesti. Yani kendileri için

ideal bir uzunluğunu belirlemek mümkün olacak.

Moda trendleri kot şort dikmek nasıl

Eğer klasik bir hayranı iseniz, veya kenar overlok davranın. Ve gençlik tarzı bağlılık durumunda – sadece kenarı. Orada yeni denim şort büyük ilerleme fantezi sürtünme olacak – Büyük ile bunları yapmak.

02Eşit popüler ve kot şort delikler. Onları oluşturmak için, size kumaş, kırtasiye ve jilet bıçağı delip makas, manikür tırnak törpüsü, ihtiyacınız olacak. Şimdi yaratıcı içerir ve farklı sanatsal boşluklar oluşturur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın