Jakarlı Kumaş Jerse Kumaş

Jakarlı – Dokuma kumaşlar tezgahta jakar eki kullanılarak imal. Bu bağlanma tasarımlar yönlülük sağlar ve çözgü ipliklerinin her birinin tek tek kontrolünü verir. kumaş firmaları ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu durumda, hemen her tür ya da bir karmaşıklık kumaş yapılabilir jakarlı dokuma kumaş türleri vardır. Tezgah ayrıntılı kumaş gibi duvar halıları, brokar ve kumaşları gibi örgüleri üretir.

Jakarlı Örgü – mekanizmasının bir jakar tipi kullanıldığı bir atkı çift örme kumaş. Bu cihaz, bireysel iğneler veya iğnelerin küçük gruplar kontrol eden ve çok karmaşık ve yüksek desenli örgüler oluşturulmasına izin verir.

Jerse – mayo dikiş yün tutarlı interlok, kamgarn, ipek, pamuk, suni ipek ve sentetik iplikler geri pürüzsüz, düz bir yüze sahip bir kumaş ve bir daha dokulu, ancak üniforma üretmek. Jerse kumaşlar dairesel veya düz ya da atkı örme makinelerinde üretilen olabilir. Sağ taraf boyuna kaburga (Galler) vardır ve yanlış yan çapraz kaburga (ders) vardır. Jersey iyi dökümlü nitelikleri ile çok elastik ve inşaat nedeniyle özel kırışık-dayanıklı niteliklere sahiptir. Bu düz örme veya birçok ayrıntılı tüvit tasarımlar ve fantezi motifler yanı sıra basılı tasarımları vardır. Bu bir dokuma kumaş gibi çok bakabilirsiniz. viskon ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizJerse çok iyi giyer ve yıkanabilir, eğer çok iyi yıkar. Jerse ilk İngilizce kıyıları Jerse kumaş yapılan ve balıkçı giyim için kullanılmıştır. Dikmek kadar gerin.

Jerse Kumaş – geri pürüzsüz, düz bir yüze sahip bir kumaş ve bir daha dokulu, ama üniforma üreten mayo dikiş ipliklerinin tutarlı interlok. Jerse kumaşlar dairesel veya düz ya da atkı örme makinelerinde üretilen olabilir.

Jerse Dikiş – atkı örgü kullanılan bir temel dikiş, ki içinde, her bir örgü meydana döngü aynıdır. Jarse dikiş ayrıca keçe veya Trikotaj dikiş, düz denir.

Jüt özellikle duvar asma ve parlak, temiz kalpli etkisi perdeler ve duvar kaplamaları bir grup için, iç tekstilinde kullanılır. Doğal jüt bir ipeksi bir parlaklık ile, kahverengi ya da gri renk bir sarı vardır. Bu karakter pektinli olan yapışkan bir madde ile bir arada tutulan lif demetlerinden oluşmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın