Deri – Suni Deri

Deri – Suni Deri

Örgü – elde edilen kumaş, çok saf, ama dayanıklı olan dokuma kumaş bir yapı. Bu dolgu iplikleri ile geçmeli olarak bu dokuma olarak, iki veya daha fazla çözgü iplikleri birbirlerine etrafında bükülür; suni deri. ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBöylece dolgu ipliğinin bir firma tutun güvence ve konumunun dışına kaymasını önler. Ayrıca gazlı bez dokuma denir. Yapıları hemen hiç iplik kayma ile iyi dayanıklılık verir ve ışık ve hava geçişine izin verir, çünkü leno dokuma kumaş sık pencere için kullanılır.

Keten – keten bitkisinin odunsu kök içerisinden edilen keten elyaflarından yapılmış bir kumaş. Keten lifleri pamuktan çok daha güçlü ve daha parlak vardır. Üretilen lifler ile harmanlanmış sürece Keten kumaşlar, çok kolay, çok serin ve emici, ama kırışıklık vardır.

Örgü kumaşlar – ipliklerinin sadece bir set, aynı yönde uzanan yapılmış kumaşlar. Diğer kumaşın genişliği boyunca çalışan kendi iplik varken bazı kumaşlar, kumaşın uzunluğu boyunca çalışan kendi iplikleri vardır. Örgü kumaş birbirlerinin etrafında iplikler döngü ile bir arada tutulur. Örgü kumaş edilen sırtlar oluşturur. Galler kumaş boyuna çalıştırmak sırtları; kurslar çapraz çalıştırın.

Örme iğne ile bağlı döngüler bir dizi iplik veya iplik titreşim oluşturduğu -.Dantel – kırpma için bir süs örgü.

Yün – Bu da 7 aylık yaşına ulaşmadan önce koyundan alınan yün. Bu yumuşak, kaygan, esnek ve pürüzsüz ve üstün iplik özelliklere sahiptir. Bu güzel dereceli yünlü kumaşlar kullanılır.suni deri alanlar.. ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Lame kumaş tasarım veya arka plan ya da oluşturmak için düz gümüş ya da altın metal ipler kullanılarak bir dokuma kumaş -.

Lateks – kumaşlara streç sağlamak için kullanılır. % 100 doğal lateks sentetik maddeler içerir. Stiren Kauçuk (SBR), petrokimya ile üretilen ve% 100 doğal lateks olan esneklik özelliklerine sahip değil yok gibi harmanlanmıştır lateks da biliyorum. Avrupa’da, en az% 20 doğal lateks sahip bir şey doğal olarak kabul edilir.

Karde veya taranmış keten veya pamuklu iplikler kullanılarak yapılan. Kumaş kırışık-dayanıklı, net bir renge sahiptir. Laon, keten çim yoğun imal edildiği Fransa’da, bir şehirden türetilen isim. Bu hafif, şeffaf, yumuşak ve yıkanabilir. Bu vual daha gıcır ama organze gibi net değildir. İnce yüksek sayısı iplik ile yapılan zaman, asil hissediyorum vardır. Beyaz veya boyalı veya baskılı olabilir geliyor. Yumuşak hissi ve hafif parlaklık ile penye iplikler ile yapılan zaman, nansuk denir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın