Jarse Kumaş Alanlar

           Jerse

 Bugüne kadar bulunan en yaygın giyim malzemesi forması olduğunu. Ya da sizin bazı t-shirt kumaş gibi düşünebilir, terim jarse aslında örme yöntemi ve lif içeriği değil = -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizanlamına gelir. Jersey onlarca yıl geçmiş birkaç uzun bir yol kat etti ve farklı lif karışımları farklı sonuçlar sağlar. Elbiseler kullanıldığında madde, genellikle oldukça pamuktan daha fazla sentetik liflerden yapılmış ve elde edilen malzeme, bir hoş bir ağırlığa sahip olma eğilimindedir ve aynı zamanda, daha ince ipeksi bir duygu ve bir sahiptir daha yumuşak genel bir Erkek oluşturur biraz daha sert malzemeden daha örgü Tshirt. Aslında, çoğu erkek forma daha örme bağlamasıyla yapılır, bu nedenle iki trikolar bazen karışabilir.

Ayrıca, Bayanlar, ve Çocuk forma hatta bazı genellikle şeffaf ve üreticileri bile “oluşturduk = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.noktaya, çok ince ve yumuşak hale geldiğini fark etmişsinizdir tükenmişlik kalınlığının farklı desen ve dokuları dahil ” kısa kollu tişört grafik altında veya bir üst üzerinde katmanlı olarak ve sanatsal bir seçenek olarak, Bunlar genellikle alanında görülür.

Jersey geleneksel olarak bir poli-pamuk harmanından yapılmış olmasına rağmen, daha sık bu gibi diğer sentetik ya da suni lifler içeren bir durumda , akrilik , naylon , spandex , suni ipek ya da asetat .

Jerse genellikle makine yıkanmış ve kurutulmuş olması bu yeteneği, düşük bakım kabul ve nispeten kırışık (sentetik içeriği derecesine bağlı olarak değişir) olmak eğilim bulunuyor, çünkü bu özelliklerin daha fazla kullanılıyor edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın