Ribana – Parça Ribana Alanlar

Bu güzel kumaş geniş pazarlama görünüme sahiptir. Aslında bir 6×6 Ribana ama dikişler , yumuşak ve lüks bir örgü oluşturarak, çok iyi.==HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bir süs olarak kullanmak için mükemmel olurdu , o da harika görünümlü! Kumaş , yumuşak, rahat , ve dikmek kolaydır .

Yıkandığında Bu kumaş , kumaşın daha belirgin hale genişliğinde küçülecektir. Bu görünüm tercih durumunda çamaşır suyu ile , soğuk su yıkama sırasında kumaşın tüm yarda olarak uzunluk ön yıkama . Eğerkumaşorijinal görünümünü korumak isterseniz ,kumaş. Her iki durumda da , bir havlu üzerine düz olarak döşeme kumaşı kurutmak .

Ribana ya da streç iğneler , boyutu 11 , örme fakir oğlan kaburga içinen iyi seçimdir . Bu kumaş için bir pamuk kaplı ya da tüm polyester iplik kullanın.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Zigzag dikiş , 2.0 uzunluk , inşaat dikişler 1.5 genişliği kullanın . Eğer bir Serger varsa , 3 iplik dengeli dikiş tavsiye edilir . Kumaş ravel yok gibi dikiş tamamlandığında , gerekli değildir . Hems çift iğne a 4.0/75 streç çift iğne kullanılarak dikilmiş olabilir . Bu ikiz iğne geniş genişlik örme Ribana genişliğini maç olacak . Eğer bir Reçme makinesi varsa , bu kumaş güzel bir etek yapacak!

Ribana ile engel olacak şekilde eriyebilir ara devre, bu kumaş için tavsiye edilmez . Eğer giysi belirli alanlarda ek kararlılık gerektirir yaparsanız , bir arabirim dikiş – gibi mayo astar veya hafif likralı bir katmanı kullanın. Kaburga örme strec astar veya likralı streç emin olun .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın