Kadife Kumaş Keten Kumaş

kadife kumaş alan
kadife kumaş alan

Tafta Kumaş

Tafta kumaşlar ipek, ipek ve naylon gibi liflerden üretilmiş yumuşak ve pürüzsüz dokuma kumaşlar. kadife kumaş .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTafta kumaşlar farklı moda giysiler için idealdir ışığı yansıtan mat ve parıltılı alanları ile eşsiz dalgalı veya dalgalı desenler var. 2015 bluz, etek ve tek parçaları gibi kadın giysileri çeşitli kullanımda birçok moda tafta kumaş gördü.

2014 kumaş yılı heyecan verici yeni deneyler ile şık bir yıl olmuştur. Tasarımcılar kış koleksiyonları da merakla beklenen olduğu son birkaç moda haftalarda birçok yeni kavram görücüye!

Kadife Kumaşlar

Kadife kumaşlar yavaş dünya genelinde moda hafta içinde düzenli hale gelmektedir. Başkalarına göre akıcı ve yumuşak kumaş biri olarak kadife kumaşlar hem tasarımcının seçimi ve modelleri hem bir kazan-kazan.

Keten

Keten gömlekler de yaz gibi bahar için sadece mükemmel. Normalde sadece Akdeniz yerlerde bir çok yıpranmış, ama Roma sokaklarına Londra’dan New York’a gelen erkekler giyen nerede yavaş yavaş popülerlik kazanmaktadır.

Saten

Saten kumaşlar 2015 en önemlisi o olmanın Yaz koleksiyonlarında gerçek bir gösteri tıpa olmuştur. kumaşlar ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu lüks ama zor kumaş birçok tasarımcı koleksiyonlarında yerini buldu. Saten, sedyeyle değilse de pijama gibi bakarak gelebilir, ama bu sezon biz tasarımcılar büyük ofis giyim olan güzel saten bluzlar vitrine gördük!

Georgette Kumaşlar

Tül moda son birkaç yıl hakim. Georgette kumaş güçlü ve aynı zamanda azami konfor sağlar hafif dik vardır. Onun ve teklik moda sektöründe talep bir kumaş yapar. Bu güzel kokteyl elbiseleri ve gece elbiseleri için ideal hale düşer.

Denim kumaşlar

Denim kumaşlar dünyada büyük ölçeklerde kullanılan bir klasik vardır. Eşsiz dokusu tüm zamanların en unutulmayan kumaşlardan biri yapar. Tasarımcılar şimdi bu hiç çok yönlü kumaş yeniden icat tutmak için klasik denim kumaş yenilikçi tasarımlar doğru hareket ediyor.

tafta kumaş fiyatları,tafta kumaş nedir,tafta kumaş abiye modelleri,tafta kumaş elbiseler,tafta kumaş çeşitleri,tafta kumaş renkleri,saten kumaş,tafta kumaşlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın