Bambu Kumaş – Tekstil

Bambu Kumaş. Elyafı benzer pamuk onun eğrilmemiş formu, açık, havadar liflerin bir kurtmantarı içinde. Birçok şirket, bambu kumas ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizorganik bambu kumaş üreten şirketler bambu elyaf ağartılmamış bırakın rağmen, bambu elyaf beyaz çevirmeye geniş ağartma işlemleri kullanın. Bu bükülmüş ve için boyanabilir elyaf ince bileşeni ipler, ayrılana kadar bambu elyaf yapmak için, bambu ağır hamur haline edilir dokuma kumaş içine.

Bambu kumaşı çok yumuşak ve doğrudan bir sonraki cilde takılabilir. Gibi diğer doğal lifler, alerjik reaksiyonlar karşılaşabilirsiniz Birçok kişi yün ya da bambu kumaşı ile bu konuda. Lif cildi tahriş keskin dikeni vardır, yani doğal pürüzsüz ve kimyasal tedavi olmadan yuvarlaktır.

Bambu bitki çok hızlı büyüyen ve genellikle ve gelişmek için kullanımını gerektirmez, çünkü bambu kumaşı, sürdürülebilir tekstil kullanmaya çalışıyorum şirketler tarafından tercih edilmektedir. Sonuç olarak, tarlaları kolaylıkla organik tutulmalı ve stoklarını yenilemek için yıllık edebilirsiniz. bambu kumaş ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAğartılmamış bambu elyaf yapma sürecinin potansiyel çevreye zarar verebilecek kimyasallar üzerinde çok hafif.

Bir kumaş bambu ile yapılan sırf bu olsa mutlaka çevre dostu olduğu anlamına gelmez. Ticaret Komisyonu ile ilgili çeşitli uyarılar gönderdiğini ipek kumaşlar, çünkü üretim süreci sırasında oluşturulan kirlilik bambu ile yapılan, yani eko-bilinçli tüketicilerin kumaş kökeni kontrol emin olmalısınız.

Birçok tekstil formlarında, bambu bir bitki olarak sahip olan pek çok özelliğini korur. Bambu, yüksek su içinde üç kez kendi ağırlığı kadar alabilmesi için su emici. Bambu kumaş, bu buharlaşması böylece uzak cildin nem çeker mükemmel bir iletim yeteneği çevirir. Bu nedenle, bambu elyaf giyim genellikle deri yanında giyilir.

Bambu kumaşı çok yönlülük alternatif tekstil giyim tasarımcıları keşfetmek için mükemmel bir seçim yapar, ve ek olarak, kumaş, iyi parlak boya renkleri alabilir sorunsuz asmak, ve etek dokuma örme gömlek rolleri çeşitli yıldızı yapabiliyor.

bambu tekstil,bambu kumaş nedir,kumaş iplik üreticileri,bambu ipliği,bambu kumaş fiyatları,bambu kumaş üreticileri,bambu iplik üreticileri,bambu ipliğinin özellikleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın