Kadife Kumaş

Kadife Kumaş

Yumuşak, lüks kadife giyim ve ev dekorasyonu için zenginlik ve zenginlik katıyor. Bu kesim kadife kumaşın farklı türleri abiye kıyafetleri, özel giyim, perde ve döşemelik kullanılmaktadır. fabricsHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBaşlangıçta, sadece zengin kraliyet aileleri ve asalet kadife kumaş göze, ancak çünkü Sanayi Devrimi ve malzemelerin daha fazla kullanılabilirliği sırasında tekstil üretiminde gelişmeler, kadife sıradan insanlar için daha uygun oldu. Kadife sık yanlış ya da daha az pahalı ve daha az kaliteli kadifelerde ve kadife kumaşlar ile değiştirilir.

Kadife Kumaş İmalatı

•        Kadife bir çözgü kumaştır. Çözgü iplikleri dokuma başlamadan önce, bir dokuma tezgahı eklenmiş boyuna dizileri bulunmaktadır. , Bir çözgü-havlı kumaş oluşturulurken, çözgü ipliklerinin ilave setleri, kumaşın yüzeyi üzerinde halkalar oluşturmaktadır. Genellikle döngüler kadife için kesilir, ancak kesilmemiş kadife dokunulmadı döngüler vardır. Velvet’in yüksek iplik sayısı lüks hissi ve görünümü eklemek.

Konular

•              Başlangıçta, kadife yüksek fiyat etiketi katkıda ipek ipliği, tamamen yapılmıştır. Bugün hala kadife ipek yapılır, ama aynı zamanda daha az pahalı ve pamuk, suni ipek, asetat, naylon ve yün içerebilir harmanların çeşitli dokunmaktadır. Kadife giyim hareket kolaylığını artırmak için, likralı streç kadife oluşturmak için eklenir.

Kadife Kumaş Türleri

•              Düz dokuma kadife pamuklu veya ipek yapılabilir, renk açısından zengin ve genellikle formalwear yapımında kullanılır. Hala ıslak iken kumaş Büküm giyim ve döşemelik kullanılan ezilmiş kadife oluşturur. Cisele dik bir arka plan üzerine bir kadife desenli bir saten örgü kumaş. Devore kadife de dik bir arka plan üzerinde kadife deseni vardır, ancak kimyasal olarak model dokuma sonra havlı alanlar eritilmesi ile elde edilir. Kabartma kadife ısı damgalı bir model oluşturmak için bir metal silindir ile...1111HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bakım

•        Kadife kolayca İpek ve güzel görünümlü tutmak için özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Nokta-temiz kadife döşeme hafif, su-serbest çözücü veya kuru temizleme ürünü ile. Bir bebeğin saç fırçası gibi bir yumuşak kıllı bir fırça temizlik yaparken bez fırça kullanılabilir. Kadife giyim kuru temizleme, ancak etiket üzerinde üretici tavsiyelerini takip etmek en iyi yanıt verir. Asla demir kadife veya ıslanmasına izin verin.

kadife kumaş fiyatları,kadife kumaş üreticileri,kadife kumaş elbise modelleri,kadife kumaş özellikleri,kadife kumaş temizliği,kadife kumaş nasıl ütülenir,kadife kumaş elbiselik,örme kadife kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın