İplik

İplik

Sentetik harmanlanmıştır İplik:

Oluşturulmasını yapılan çok yaygın olarak kullanılan bir adam, bu karışımlı iplik bugünün dünyasında oynamak için önemli bir role sahiptir sentetik karışımlı iplik birkaç çeşit sağlar.groupHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Biz cazip fiyatlarla ve sayım aralıkları bol de söyledi iplik sunuyoruz. Sunduğumuz polyester / viskon iplik beyaz ham olduğunu, ve 3D x 60 mm fiberden yapılmış. Polyester yarı mat ve donuk viskon harmanlanır. Eğer gerekirse, istenilen oranda ters bir karışımı ile bir iplik de sağlanır. Bu karışımlı iplik örme ve dokuma alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Polyester / Viskon İplik:

Polyester Viskon iplik pratik ve düşük maliyetli olduğunu. Bu ekru ve boyalı seçenekleri mevcuttur, ve bir krep etkisi ile yüksek büküm iplik olduğunu. Biz bir numara aralığında bu poli viskon iplik sunan tek kat ve Multifold 60s kadar.Bu, dokuma ve örme için uygundur. Biz de lif denye çeşitli hitap.

Akrilik / Polyester İplik:

Örme ve dokuma, yanı sıra moda triko için kullanılır. Bu akrilik polyester iplik de ev mobilyası için kullanılabilecek, dokular kullanılır. Akrilik / Polyester İplik koni ve çile formları mevcuttur akrilik, polyester karışımlı iplik sağlar. Bu karışımlı iplik, yüksek kalite ve iyi gücü olduğunu. Bu yüksek hız örgü makineleri her çeşit verimli çalışır. Bütün iplikler standart ambalaj mevcuttur.

Akrilik / Pamuk İpliği:

Akrilik / pamuk karışımlı iplik, ham hem de boyalı modunda hem de kullanılabilir. Biz 52:48 ve 65:35 geleneksel karışımlarda bu trendy iplik sunabilirsiniz. Yukarıda belirtilen karışımlarında yanı sıra, biz de müşteri arzu karışımlarına hitap edebilirsiniz. Bu karışımlı iplik sayısı aralığı Ne40s genellikle Ne16s olduğunu.

Viskon / Pamuk İpliği:

Viskon / pamuk ipliği viskon ve pamuk karışımıdır. Bu karışımlı iplik, bir ürün olarak düşünülebilir, sentetik iplik üreticisi etki alanı içinde düşer çeşitli kaliteli renklerde karışımlı iplik bu çeşitliliği geniş bir yelpazesine sahiptir.Biz müşteriye ulaşan karışımlı iplik kalitesi ve iyi paketlenmiş olduğunu arz iplik korumak için özen. Daha sık değil biz politenden faydalanmak.

Polyester / Keten İplik:66667HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu karışımlı iplik polyester ve keten bir kombinasyonudur. Bu sentetik elyaf kombinasyonu, keten bitkiden elde edilen lifin ile, kazanan bir kombinasyonudur. Keten polyesterin bir karışımı,% 70-30 kadar bir aralık içindedir. Bu karışımlı iplik başta dokuma ve örme için kullanılır. Bu harmanlanmış iplik sayısı aralığının kaba parametresi Ne 40/1 Ne için 10/1 arasında bölgesinde yer almaktadır yukarıda belirtilen iplik besler.

Pamuk / Naylon İplik:

Pamuk / naylon karışımlı iplik dokuma ve örme sektöründe bir çok yararlı bir araçtır. Karışım oranı farklı vesilelerle farklıdır. Sık görülen karışım oranlarında biri% 40 naylon karşı olarak% 60 pamuktur. Biz karışımlı iplik bu çeşitli hitap.Herhangi bir sorunuz için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Kaşmir karışımlı iplikler üretmektedir:

Verdiğimiz kaşmir akrilik iplikler, sadece yumuşak, ama daha sık süper yumuşak değil daha vardır. Bu karışımlı iplik farklı sayımı aralıklarında geliyor. Gibi üzerine pamuk / kaşmir alaşımlı bükümlü ipliklerden, yün / kaşmir alaşımlı bükümlü ipliklerden ve benzeri gibi karışık iplik birçok diğer etkili kombinasyonları bulunmaktadır. Biz kaşmir alaşımlı bükümlü ipliklerden çok güçlü çeşitli sağlar.

Ipek karışımlı iplikler üretmektedir:

O ipek gelince, bir karışımlı iplik üretim açısından birçok seçenek vardır. Böyle etkili bir kombinasyon ipek kaşmir olduğunu. Ipek karışımlı stoles ve eşarplar bu özel iplikten üretilen ürünlerden bazılarıdır.

iplik fiyatları,iplik nedir,iplik üretimi,online iplik,iplik oyunu,kale iplik,rüyada iplik görmek,parti iplik alan,spot ip alanlar,telef ip alanlar,stok iplik alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın