Kaftan Kumaşı Kaftan

Kaftan Kumaşı Kaftan

Ayrıca yazıldığından bir kaftan, kaftan , Irak ve İran ülkeleri arasında yer alan eski Mezopotamya, uzanır geniş kollu uzun bir giysidir.kaftan kumas .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu Farsça, bornoz gibi giysiler de Rusya ve Fas gibi ülkelerde popüler oldu. Onların kumaş desen ve renkleri, genellikle canlı ve detaylı. Bunlar 1960 ve 70’lerden beri batı ülkelerinde moda olarak kabul ediliyor başladı tatil moda elyaf bulunmaktadır.

Kısa, baskılı şık ve ilginç bakabilirsiniz geleneksel buzağı veya ayak bileği uzunlukta kaftanı sürümlerini kuşaklı ipek akan akşam pantolon kumaş üzerine giyilen. Uzun olanlar mükemmel mayo yapmak ve sık sık tropikal tatil havuz başı görülür. Onların rahat, serbest stil görünüm takım elbise sandalet ve açık burunlu ayakkabı, ve onlar da ev terlik ile salon ve veranda giyim olarak giyilir. Bazı özenle boncuklu ve şık abiye olarak tasarlanmıştır.

Bir kaftan ön aşağı açın ve kravat kemer ile gelen, ya da bir fermuar kapatma özelliği olabilir olabilir.  Bazı hacimli giysiler geniş bir boyun ve kazaklar olarak tasarlanmıştır. kaftan kumaş .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGenel olarak, minyon insanlar diz boyuna yakın ve vücut kaymağını bir tarzda iyi görünüyorsun. Çok geniş veya uzun ise, kısa insanlar bile kısa görünmesini eğilimindedir. Uzun boylu, ince rakamlar artık, akan olanlar ile memnun olabilir.

Bu giysi yaka, yuvarlak, kare, ya da v-şekilli olabilir. Bir kare olan bir yuvarlak yakalı iyi görünse Oval yüz şekilleri ile insanlar, yaka herhangi bir tür kaftanlar ile memnun olması muhtemeldir. Yuvarlak ya da tam yüz şekilleri bir v-yaka iyi bakmak eğilimindedir.

Çoğu Batı ülkesinde moda kaftanlar genellikle kadınların giyim için tasarlanmış olsa da, bu dünyanın diğer birçok yerinde böyle değil. Senegal Afrika ülkesinde, erkekler için ulusal giyim olduğunu giysiler ayak bileği uzunlukta ve genellikle yapılan pamuk.

kaftan fiyatları,kına gecesi için bindallı kaftan modelleri,abiye kaftan modelleri,kaftan nedir,pembe incili kaftan özeti,kaftan organizasyon,kaftan yazılım,kaftan eminönü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın