Moda Endüstrisi

17. yüzyılda kendi başlangıçlar, moda endüstrisi giyim için talebi karşılamak için çalışır ve giyilmelidir trendlerini belirler küreselleşmiş bir sektör. abiyelik kumaşlar deri suni HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu endüstri beş ayrı ve ayrı seviyeden oluşmaktadır. Bu seviyeler  vardır   lüks giyim, uygun fiyatlı lüks giyim, ana giyim ve indirimli kıyafetler. Sanayinin üretim bölümü, tüm yolu onu satın olanların eline giyim bir parça kavramı alır ki bu, dört temel sektörlerden oluşur. Bu sektörler giyim yapmak için gerekli malların üreticileri, parçaları oluşturmak isteyenler, mal tanıtımı ve pazar olanlar ve mal satmak isteyenler bulunmaktadır.

Sanayi büyük ölçüde kez yapılan tek giysiler giyim sürmek isteyenler için kanat butikler kuran döndü terziler gibi, Paris’te başladı. Bunu yapmak için ilk ve en tanınmış terzisi oldu temellerinin atıldığı nerede bu başlangıçlar vardır. Bu moda endüstrisinin bu düzeyde bugün devam ettiğini, bu gelenek içinde.

Lüks giyim ve uygun fiyatlı lüks giyim geliştirilen, ancak kitlelere pazarlanan üzere tasarlanmıştır ve eşsiz eserleri değildi. Bu parçaları ve daha yaygın hazır giyim parçaları daha pahalı giyim olarak kabul edilmeye devam. Lüks giyim ve uygun fiyatlı lüks bir daha yaygın butikler ve giyim mağazalarda satılmaktadır. fabri.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÇoğu zaman, satın alma için parçalarının sayısı talep daha fazla kılan sınırlıdır. Lüks giyim ve uygun fiyatlı lüks giyim oldukça benzer olmakla birlikte, bunların bariz fark maliyet ve onların durumuna bağlıdır.

Yaygın giyim kitle pazarlanmaktadır. Bu giysi tasarımcısı daha kesinlikle düşük bir fiyat düzeyinde ayarlanır. Bu kitlelere pazarlanmaktadır. Yaygın giyim raf giyim kapalı olarak bilinir. Bu sadece giyim raf doğrudan satın anlamına gelir ve tamamen hazır bir giysi. Bu hazır giyim tek bir marka diğerine kalitesi değişir, ama onlar lüks giyim iki tür daha kaliteli kesinlikle düşüktür.

Açıkçası moda endüstrisinin en düşük fiyat aralığında düşerken, indirimli kıyafetler giderek popüler bir seçenek kalır. Kuşkusuz, kalite alt ucuna doğru yönelir, ancak fiyat alıcı için beraberlik olması kanıtlıyor. İndirim giyim genellikle lüks ve tasarımcı giyim kopyalanan adettir.

MODA,MODACİLAR,MODA GÜNLERİ,MODA FUARLARI,MODA FUARI,MODA GİYSİLER,kıyafet modası,gömlek modasi,pardesu modasi,moda merkezleri,moda günleri,sokak modası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın