Kamuflaj Kumaş Alanlar

Herkes kamuflaj kumaş ne olduğunu bilir. Bu engebeli bir görünüm ve dağınık desenleri ile askeri ve orduya üniforma.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Aslen düşmanlardan ordu erkekler gizlemek için tasarlanmış bu desenler bugün bir moda vardır. Onlar her yaştan erkek hem de kadınlar tarafından seviliyorsunuz. Moda tasarımcıları moda giyim her türlü oluşturmak için kullanabilirsiniz. Onlar kaba gibi görünen, ama aslında hafif pamuklu ve kanvas kumaş malzemeden imal edilmiştir. Onlar kışın serin ve sıcak tutmak için tasarlanmıştır.

Onlar sadece zeytin yeşili ve kasvetli gri gibi donuk renkler kullanılabilir.= - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bugün mavi, pembe, mor ve sarı gibi canlı renkler elde edilir. Geleneksel renkler artık çekici renkler yerine edilmektedir. Dolayısıyla bu kumaşlar hem kızlar hem erkekler için kıyafetler yapmak için kullanılır. Çocuklar ve çocuklar bu baskı o kadar sevimli görünüyor. Çocukların camouflager ayakkabı, şapka ve mücevher gibi aksesuarlar eşleme giyinmiş zaman bile büyük bir kalabalığın içinde belirgin sevimli görünüyorsun.

Kamuflaj kumaş sürekli talep olduğunu, ancak evinize yakın bir perakende mağazası bulmak olmayabilir ama. Siz sıkıcı ve zaman alıcı bir toptan mağazası arama gitmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine online alışveriş, herhangi bir zorluk olmadan bunları satın almak için en iyi seçenek için gidebilirsiniz.

Eğer metre kamuflaj kumaş satın alırsanız www kumas.gen.tr  tarafından sunulan oranı çok daha ucuzdur. Yani arkadaş ve komşuları emir almak ve kolektif bir sipariş verebilirsiniz. Sen indirimli fiyat ve ücretsiz sevkiyat garanti edilir. Online mağazalar bir desen seçmek için yardımcı örneklerini göndermek için sunuyoruz. Bir başka avantajı dokunma ve kumaşın dokusunu hissedebilirsiniz olduğunu

1 yorum

  1. Ancak, yüksek örtme faktörü oluşturmak için gerekli dokuma zamanında artış nedeniyle değer herhangi bir potansiyel kaybı, küçük dolgu kumaşların buluşa göre elde edilen yapıya sahip olan buluşun dokunmamış kumaşlar, iyileştirilmiş özelliklere göre ofset daha fazla olabilir, Bu önceki sanat yapıları (özellikle yüksek mukavemetli elyafların esas itibarıyla aşağıdakilerden oluşan ipliklerden dokunmuş kumaşlar için) göre hazırlandı. Örneğin, dolgu örtme faktörü ve çözgü örtme faktörü belirli bir seviyesi ve delme, kesme ve yırtılma direnci, yüksek bir örtme faktörü, benzer düzeyde bir için, küçük bir dolgu ipliği kumaşın esas olarak buluşta kullanılan ipliğine göre para- Aramid yüksek mukavemetli elyaf, yaklaşık% 60 veya daha fazla birim alan başına kilo, yaklaşık% 75 veya daha fazla kumaş sertliğinde bir azalma, ve yaklaşık% 50 veya daha fazla kumaş kalınlığında bir azalma olabilir Şekil ‘de gösterildiği gibi, örneğin, geleneksel inşaat, ile karşılaştırıldığında

Bir yanıt bırakın