Kapri Modası Kapri Kumaşı

Kapri modası

Daha çok bahar ve yaz  aylarına özgü bu giyside elbette kalın kumaş tercih edilmez. Genelde likralı türler daha uygundur. Penye malzemeler kullanılırsa biraz daha bol diz altı tipler olması gerekir sade bir görünümle çok şık duracaktır. 1HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Kaprinin  her tarza  ve ortama uyan çeşitleri vardır örneğin ise giderken daha çok pamuklu polyesterden tercih edilirken günlük yaşam için spor ve kot kaprilerin uygun örnekleri vardır. Ancak moda olan kot kaprilerdir. Hem rahatlığı hem sıklığıyla genç kızların gözdesidir.

Dikiş kendiniz yapıyor iseniz sifon gibi ince parçalar sizi bir hayli zorlayacaktır hem dikimi zordur hem de artar derdi sıkıntıdır. Ama eğer geleneksel tarzdan hoşlanıyorsanız Pazen kumaş bütün derdinize çare olacaktır. Kapri zaten yazların çok da sıcak geçmediği yerlerde şort yerine tercih edilir. Kaprilerinizin kumaşı kadar kombinlediğiniz kıyafeti de çok önemlidir.

Beliniz kısa ise tunik tarzı modeller uzun ise kısa türden ceket gömlek kombinleri başarılı olacaktır. kaprinin bolluğunun da bacak boyunuzla kalınlığıyla uyumlu olmasını da göz önüne almayı unutmayın sakın. Baldırlarınız kılın ise dizin hemen altında bitmeli. Baldırın ortasına kadar uzanan kapriler daha da kalın gösterecektir. Eğer güveniyorsanız kapriler de bu sezon pantolon kapri dediğimiz ayak bileğinden bir karış ve ya daha az yukarısında biten modellerde çok tavsiyemizdir. Klasik pantolon kumaşından üretilen bu türler kışın bile giyilebilir. Her zaman söylediğimiz gibi aslanda kendinize yakışanı bulmaktır şıklık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın