Kaşkorse kumaş

Kaşkorse kumaş

Çift plakalı örme aletlerinde 3 iğneye yer verilir. Her atışta 3 iğnenin 2’ si farklı kombineler ile kullanılır ve kaşkorse kumaş elde edilir. Kaşkorse aslında bir çeşit ribana türüdür.  parti kumaş alanlar .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEnine olan esneme özelliği sayesinde kemer gibi enine uzama gerektiren ürünlerin yapımında kullanılır. Önü ve arka yüzünün görünümü aynıdır. Kaşkorse son zamanlarda mikro fiber ürünlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. 2 X 1, 2 X 2 gibi sürümleri bulunan ve çeşit ve desen alternatifi geniş olan kaş korse, giyim sektöründe yaygın olarak kullanılmakta. Kaş korse kazaklarda kemerlerde bantlarda iç çamaşırlarında eşofmanlarda geceliklerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Esneme büzülme kabiliyeti oldukça yüksek olduğu için avantajlı bir malzemedir. Yangın ihtimali olan yerlerde rahat kullanıma sağlıktır çünkü tutuşma kabiliyeti zayıftır.

Bayanların mikro fiber bezlere olan ilgisinin artmasından sonra kaş korse kumaş piyasası daha da hareket kazandı. Kullanışlı olmasının yanı sıra güzel bir dokuya sahip olması da giyim sektöründe yer etmesini kolaylaştırmıştır. Kaşkorse aynı zamanda mutfaklarda kullanılan pişirme eldivenlerinde, yemek önlüklerinde ve yemek örtülerinde de kullanılır.kaşkosre kumaş satanlar.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kaşkorse hammaddesinin doğal olmasından dolayı sağlıklıdır fakat yapımında bir miktar da olsa suni malzemeler bulunur. Bu nedenle risk payı bir pamuk kadar düşük değildir. Kaşkorse kumaş perdelerde kanepe yüzlerinde halının alt kısmında da yer yer kullanılır. Yanmaya karşı olan yüksek kabiliyeti bu malzemenin neredeyse bütün önemini arttıran tek özelliğidir. İtfaiyecilerin ve bahçıvanların giydikleri koruma kıyafetlerinde de yüksek bir oranda tercih edilen malzeme kaşkorsedir. Parlak ve mat çeşidi olan kaşkorse uyumlu bir malzeme olup, kullanımı kolay basit bir türdür. Yıkanması kolaydır, ütülenme istemez, zaman içerisinde şekil bozukluklarına uğramaz ve kir tutma özelliği düşüktür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın