Takı modası

Takı modası

Yaz iyiden iyiye kendisini göstermeye başlar iken,  2014 yaz takı modası da yavaş yavaş biçimlenmeye başladı.takı modaları. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gümüş, altın, bronz bakır ve pirinçlerin kullanıldığı takılarda metaller de dikkat çekiyor. Kolyelerde yine hayalet zincir üzerine taşlı modeller kullanılmış ve zarif, göze batmayan modeller tasarlanmış. Küçük kolyelerin yanında ise oldukça büyük kolyeler de mevcut. Tamamı taşlardan yapılmış kolyelerde karın hizasına kadar uzanan çeşitler ve boyna kat kat dolanarak kullanım imkanı sağlanmış. Aynı zamanda iri kolyelerde altın kaplamalar kullanılarak yaprak desenleri, zincirleri, saç örgüsü kolyelerde sık işlenen temalar arasında.

Altın ve gümüşün genel olarak bir arada kullanıldığı, yuvarlak hatlara sahip naif tasarımlarda kadınlar tarafında dikkat çekeceğe benziyor.

Bilekliklerde ise, deri detaylar göze çarpıyor. Yazın renklerinin burada da kullanıldığı deri detaylı bileklikler, hem spor hem şık görünüşüyle kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.takı modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Modern tasarımlarının inciyle birleştirildiği bileklikler ise yine bayanların zarifliğini arttırmaya yönelik sade ve şık parçalar arasında.

Farklı geometrik formların kullanıldığı kolye bileklik ve küpe takımları ise yine kullanım alanına göre tercih edilmesi beklenen takılar arasında. Ametis, lal, akik, aytaşı, beril, oniks elmas, zümrüt, jade gibi taşlar kullanılarak yapılan takımlar ise doğal taş meraklısı bayanlar için raflarda hazır.

Saç tokalarında ise renk renk tüylerin, pelüşlerin ve taşların kullanıldığı tasarımlar yine her yönden ilgi odağı olacağa benziyor.

Modası geçmeyen klasik takımlar ise hala yoğun ilgi görmekte. Aynı zamanda el yapımı olan işçiliğiyle ön plana çıkan takılarda en gözdeler arasına şimdiden girmiş durumda.

İlkel ve etnik görünümlü takılarında tasarlandığı bu sezon birçok değişik tasarım satışa sunuldu. 2014 yazında bayanlar hem iddialı hem şık olmak için yarışacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın