Kaşmir Nasıl Yıkanır

Kaşmir ceket tercihen kuru temizleyiciler için yılda iki kez verin. Böylece, bu durumda, aynı renkte soluk şey ya da alma riski yok gibi, bir şirket, Avrupa modelini seçmek gerekir. , Nedense, bu seçenek size uygun değilse, o zaman Kaşmir ceket evde temizlenebilir. Küçük yağ lekeleri kolayca kaşmir benzin ile temizlenebilir. kaşmir HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Bunu yapmak için, benzin batırılmış bir pamuklu çubuk ile silinir iç yerinde pamuk beyaz bir kumaş parçası koyun. Yağ yeterince derin edilirse, talk pudrası ile lekeyi serpin çalışın, ve 10-12 saat sonra, bir fırça ile kontamine bölgeyi temizleyin. Gerekirse tekrar edin. Yağlı yerleri görünebilir ceket giymek için yeterince uzun. Onlardan kurtulmak size benzin ve ince tuz yardımcı olacaktır. Bir başlangıç ​​için, tuz serpin, sonra, benzin ile kirli yüzeyi silin sünger kauçuk ile ovalayın. Temizlik sonunda sert bir fırça ile herhangi bir tuz kumaş kaldırmak için emin olun.

Kaşmir  –  Bu yün en soylu ve pahalı türü olarak kabul edilir çok yüksek kaliteli ince yünlü kumaş, olduğunu. Kaşmir – aşırı Moğolistan, Hindistan ve Çin’in dağlık yaşayan bir fuzz keçi (yaz aylarında +40 ° C ve kış -50 ° C) koşulları. Yani kaşmir iyi ısı korur yüzden olsa sadece hafif ve yumuşacık, var. Yün, ya da daha doğrusu dağ keçi aşağı Bu benzersiz özellikleri iklim koşullarına göre sadece açıklanabilir. El bir tutam. Keçi özel bir penye. Aşağı Elde (astar) ince kumaşların üretimi için kullanılmaktadır. Bu eşsiz uzun bilinen kumaş tarihinde. XVIII yüzyılda, büyük Napolyon Bonapart sevgili kadın, güzel Josephine doğu kaşmir şal bir hediye getirdim. Böylece İmparatoriçe kabartmak dağ keçilerinin yapılmış onu gardırop şey vardı moda ilk kadın oldu.

Bu değerli yün oldukça nedeniyle şüphesiz yararları değerlidir. O kadar yumuşak ve nazik cildi tahriş değildir, mükemmel ısı tutan, çok esnektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın