kumaş tela nasıl yapışır

Sıcak bir demir ile tedavi sonrası kumaş ve tela ayırın (astar bezi), genellikle zordur, ve kumaş (çoğunlukla yapağı) bir iz bırakmadan hatta imkansız bazı durumlarda.5

Ütü yapıştırıcı temas etmediğinden emin olun taban temizlenmesi zordur tutkal. İzleri hurda iplik, hava kabarcıkları veya yapıştırılmış alanları kalmamalıdır. Sıkışmış conta yanlış ise, yine onun demir “go”. Hava kabarcıkları hala devam ederse, bu ayrılmış ve bu yere yeni bir conta sopa. Böylece bunu parçaların kesip önce bir doku kullanırsanız, conta malzemesi sanforize gerekir. Yastıklama malzemesi kullanılabilir gibi:. Patiska, müsli, kumaş astar kaplama malzemeleri Örme genellikle yumuşak ve ipeksi vardır. Onlar bütün makale veya ayrı parçalar, aynı zamanda, hacim, ağırlık ve ürünün sertliği artmaktadır değil şekillendirmek için kullanılır. Eğer zarif, rafine ürünler oluşturmak istiyorsanız, yapışkan kullanmayın. Yapışkan şerit gibi ceket, mont gibi giysiler için daha uygundur. Pamuklu kadife, kadife, kadife, krep,ipek veya sırf kumaş gibi bu tür kumaşların makaleler dikmek ise, yapışkan conta da daha iyi değil kullanmaktır.

TELA,Yapıştırıcı tela üreticisinin talimatlarına göre uymak gerekir, bu yüzden yıkama ürünleri sonra kabarcık yok. Ama böyle talimatları, aşağıdaki ipuçlarını göz önünde değil varsa: yukarı ütü masası çirkin tarafında koymak ürünün) bölümü; b) Ürünün parçası detay, aşağı yapıştırıcı uygulamak; kapağı (ıslak veya kuru, özelliklerine bağlı olarak yapışkan tabaka); g) iş parçasının her parçası yerinden hareket ettirmeden 10 saniye (için işlenmiş demir), tedavi edilecek alanlar üst üste bitişik arazi üzerinde ütünün yeniden olduğunu; conta tüm yüzeyi (demir işlemi sırasında astar boyunca slayt olmamalıdır) dokuya yapıştırılmış olmaz kadar bu işlemi devam edin; d) Ürün, kapak parçası açmak ve yapıştırma işlemini tekrarlamak; e) bez serin ve bir bez ile debriyaj astar kontrol için izin, Gerekirse, bir kez daha yapıştırma işlemini tekrarlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın