Keten Denizli Kumaş Alanlar

Keten hipoalerjenik ve güneş ışınlarına karşı korur. Bu 10.000 yılı aşkın bir süredir kullanılan ve lüks ve konforlu değil. Keten keten bitkisinden elde edilir. == . HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz...Bu güçlü ve sıvı içinde 20 kez kendi ağırlığının kadar emebilir. Bu tuvaller ve giyim boyama, kilim için kullanılır.

Rami keten veya pamuktan daha güçlüdür. Bu rami bitkisinden elde edilir. Rami emici, güçlü ve kolay bir şekilde boyanabilir. Onun kullandığı giyim, yastık kılıfı, masa örtüsü, çuval ve kablo izolasyon içerir. dünyanın en güçlü doğal kumaş ipek solucanlar koza elde edilir ipek vardır. Ipek güzel, lüks ve sizi sıcak tutar sıcağında soğuk veya serin. Ipek elbise, tıbbi tekstil ve ev mobilyası kullanılır.

Başka bir çok dayanıklı ama yumuşak kumaş yün. Yün koyun, keçi ve hatta Angora tavşan geliyor. Bu 12.000 yılı aşkın bir süredir giyim kullanılmıştır.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bu şönil, flanel gibi yün çeşitli türleri, keçe, tüvit ve melton vardır. Yün sıcak ve nem de emer. Yün battaniye, halı ve giyim kullanılır. kumaş karışımları birlikte bükülmüş liflerin farklı yapılır. Bu, temiz bakımı ya da daha rahat daha kolay bir öğe neden olabilir. Pamuk ile harmanlanmış polyester çok yaygındır. İpek bağları yapımında, örneğin, ince bir doku ile sonuçlanması yünü ile harmanlanabilir. Rami bakımı daha kolay daha yumuşak bir kumaş akrilik sonuçları ile harmanlanmış. denizli kumas alanlar,cerkezkoy kumas alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın